icn въпрос

toretic

Member
Здравейте хора интересувам се от icn и по-точно Ексклузивния им хостинг.
Интересува ме на какво ниво е подръжката и най-вече ще имам ли нужда от такава, имат ли някакви изисквания... примерно, ако сайта ми има да кажем 500 потребители във всеки момент които са в сайта ще искат ли да си пусна dedicated server или?
Ако има някой техен клиент ще му бъда благодарен ако ми даде някаф шот на администраторския им панел и също така всякаква друга полезна информация която би ми помогнала да реша дали да им се доверя като следващия ми доставчик на хостинг.
Благодаря!
 
примерно, ако сайта ми има да кажем 500 потребители във всеки момент които са в сайт

Ако имаш по 500 потребителя във всеки момент ще имаш и страшно много уникални посетители и доста $ и със сигурност ще ти трябва VPS или Dedicated . Но не се надявай много на тези 500 потребителя във всеки един момент ;) .
 
Братле аз не питах колко $ и колко други глупости ще имам от 500 потребителя, а какво ще направят исн. дали ще ми спрат акаунта докато не го преместя на по-голям хостинг или кво
 
стига с офтопиците бе хора.
Аз ако съм искал да задам въпросите си към исн щях да ги задам там, но искам да чуя мненията на потребителите!!!
ПРЕСТЕНЕТЕ МОЛЯ ВИ С ОФТОПИЦИТЕ И ПИШЕТЕ ПО ТЕМАТА!
 
Не разбирам какво сложно има :roll:

500 потребителя във всеки момент :arrow: много трафик :arrow: ако си привишиш месечния лимит за трафик те клъцват.
 
500 потребителя във всеки един момент? това са много потребители наистина ако те клъцнат ако си на някакъв план с лимити същото зависи и за сървър лоад какви сприптове позваш и те колко товарят.

Какво бих ти препоръчал ти отначало ще ги нямаш тия потребители така че всякъкъв хостинг те устроива като почнат да се покачват ще ъпгреидваш няма как бизнеса трябва да се развива....
 
Fishy каза:
Не разбирам какво сложно има :roll:

500 потребителя във всеки момент :arrow: много трафик :arrow: ако си привишиш месечния лимит за трафик те клъцват.
Човекът питаше май за всички останали ресурси, освен трафик ;)

А там, както каза coolice, зависи главно от скриптовете.
По принцип 500 човека онлайн не са чак толкова много, но зависи и на какъв сървър попаднеш.
 
Жорката как ме разбра даже аз не се чета :) станал съм преди малко... да почне със споделен и като се налага ще ъпгреидва сега не може да му кажеме трябват ти 5 сървара с лоад балансер отначало...

А 500 потребителя едноременно зависи какво правят ако гледат видео от хостинга ще му се израдват :)
 
Не си взимай от icn!
Скапаняци са! Аз имах сайт там с 1200 посещения на ден и хостинг от 17 лв. без ДДС т.е. 21.40 лв на месец и ме резнаха, понеже много им товарил бракмата. Те накачулили 300-400 сайта на 1 бракма и продават там хостинги от 21.40 на месец.

Бе ако ти се набутва си взимай от тях.
 
go6o78 каза:
едва ли компания ще държи сайт например с 50-60 000 импресии за около 5-6 лв. на месец при някой са и по-малко.

Няма логика в това което казваш, на мен това ми се е случвало, един месец много ме хвана яд че трябва да доплатя 0.92 лв. овъртрафик, но няма да кажа колко бях спечелил :D
 
100 GB ? Оо не, страниците ми са съвсем компактни, без картинки, и ако не се лъжа в цифрите 60 000 импресии месечно ми се побират в 9 GB. Говоря за Host.bg - 6 лв./мес.
 

Горе