ICN - sucks

IvayloHristov

New Member
Вероятно всички, които ползват ICN са забелязали, че от една седмица хостинг-а ту го има ту го няма, а от вчера вечерта избщо никой от сайтовете ми хоствани на ICN не се отваря. Tracert-а показва, че проблемите идват след Евронет, а Host-tracker.com показва, че не само от моя интернет, но и от 66 държави в света сайтовете на ICN не се отварят.

Не отговарят на e-mail-ите ми и телефона им постоянно ме прехвърля на гласова поща :mad:

Пиша този пост за да няма други, които да се лъжат и да ползват ICN.
 
Мейл от icn

Ето какво получих днес и реших да го споделя:

Здравейте,
това е важно съобщение, моля прочетете го.

!!! ВНИМАНИЕ !!! Това съобщение засяга само клиентите използващи услугите споделен хостинг, виртуални сървъри, наети сървъри и колокация в дата центъра ни в България, клиенти разположени в германския и американския дата център могат да игнорират това съобщение.

Бихме искали да Ви уведомим, че ICN.Bg навлезе във финална фаза по приключване на инсталация и конфигурация на новия си дата център в България.
Стремейки се да задоволим високите изкисквания на клиентите си, предприехме стъпка на обновяване на мрежовото си оборудване и миграция към нов дата център.
ICN.BG ще ползва мощности (електрозахранване, свързаност, климатизация) предоставени от ЕВОЛИНК АД и изцяло собствено комуникационно оборудване, като по този начин се гарантира 100% достъпност на мрежовата ни свързаност.
Новия дата център разполага с допълнителни резервни канали за електрическо захранване, както и за национална и международна Интернет свързаност, електрогенератори гарантиращи 100% непрекъсваемост на електроподаването, UPS устройства и още редица подсигуряващи механизми.
Положителните страни са много: по високи нива на свързаност към повече международни канали, ново поколение хардуер на CISCO, по-гъвкаво и автоматизирано управление, допълнителни безплатни услуги за потребителите.
Предвидената миграция ще започне в началото на месец Октомври. Това е първото от няколко известителни съобщения които ще получите. В следващите няколко такива ще Ви бъде предоставена допълнителна информация за новите IP адреси на сървърното оборудване, DNS зони и допълнителна информация за процеса.
Клиентите ползващи наши нейм сървъри (DNS), няма нужда да правят допълнителни настройки.
Умоляваме всички потребители които имат специфични записи към сървъри на ICN.Bg (А, MX, CNAME), да съобщят за това на [email protected] или [email protected], като предоставят информация за записа. Мрежовите ни администратори също проследяват тези промени.

Предварително благодарим за Вашето търпение!!!

Ако не желаете да получавате подобни съобщения за миграцията, моля отговорете на това съобщение като в отговор напишете: UNSUBSCRIBE-MIGRATION
 
От: ICN - sucks

И при мен е така. Някаква миграция правят, не си ли получил мейл с предупреждение?
Друг е въпроса дали трябва да го правят през деня , можеше без проблем да си местят сървърите вечер , като няма толкова активност. На всичкото от горе не вдигат телефоните си , и са си спрели хелпдеска. Баси говната
 
От: ICN - sucks

Вероятно всички, които ползват icn са забелязали, че от една седмица хостинг-а ту го има ту го няма, а от вчера вечерта избщо никой от сайтовете ми хоствани на icn не се отваря. Tracert-а показва, че проблемите идват след Евронет, а host-tracker.com показва, че не само от моя интернет, но и от 66 държави в света сайтовете на icn не се отварят.

Не отговарят на e-mail-ите ми и телефона им постоянно ме прехвърля на гласова поща :mad:

Пиша този пост за да няма други, които да се лъжат и да ползват icn.

Какъв е извода - НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ХОСТ ОТ icn !!! They sucks !
 
От: ICN - sucks

Хах, щях да пиша същото за америката.
Махнах се от там още 2007 и направо се преродих.
Много са некадърни и аз като не голям разбирач разбирам повече от хостинг от техният т.нар "съпорт".
 
От: ICN - sucks

Както виждам, има голяма вероятност, скоро да гледаме снимки и от партито на icn :)
 

Горе