Продава се: Instagram с 1k followers

Justt StaNn

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Имам профил, който е с 1к последователи, по-голямата част българи. Интересува ме колко пари бихте дали за него или да продължавам да трупам. Фейк профил на момиче, снимките получават по 150-250лайка.
 
От: Instagram с 1k followers

5 лв. Не повече. Правят се супер бързо особено ако е фейк профил на момиче...
 
От: Instagram с 1k followers

Аз имам профил на фейкбук страницата ми само с българи и се публикуват готини снимки, цитати и т.н. С 7к. последователи е. Не го продавам, но колко би струнал?
Основните харесвания варират от 150-200 + нагоре.
 
От: Instagram с 1k followers

Аз търся Instagram профил, който да го ползвам аз. Да има над 1000 последователя поне. Независимо дали е профил на момиче, момче и т.н. Ще изтрия всички снимки и ще си го ползвам за лични цели. Плащам чрез СМС.
 
От: Instagram с 1k followers

Колко би струвал инста профил който получава по 500 харесвания?
 
От: Instagram с 1k followers

Колко би струвал инста профил който получава по 500 харесвания?
Аз бих ти дал 25 лева, но зависи колко последователя има и какви.

Който продава Instagram акаунт да пише на лично съобщение да се разберем. За предпочитане: Да има само БГ последователи, над 1000 да са и не е задължително да има снимки, тъй като ще го ползвам за лични цели.
 
От: От: Instagram с 1k followers

Аз бих ти дал 25 лева, но зависи колко последователя има и какви.

Който продава Instagram акаунт да пише на лично съобщение да се разберем. За предпочитане: Да има само БГ последователи, над 1000 да са и не е задължително да има снимки, тъй като ще го ползвам за лични цели.

60 хиляди последователи, само спортисти. Но 25лв са твърде малко, ако сложиш и още една нуличка....
 
От: От: Instagram с 1k followers

Е 60 хиляди са много да, аз не знам, че са 60 хиляди... предположих че са 10 хиляди някъде. Но как събира по 500 лайка, не трябва ли повече?
 
От: От: От: Instagram с 1k followers

Е 60 хиляди са много да, аз не знам, че са 60 хиляди... предположих че са 10 хиляди някъде. Но как събира по 500 лайка, не трябва ли повече?

500-1000 средно, профилът има само 5-6 публикации :D
 
Интересувам се от закупуването на фейсбук страница или инстаграм профил, сериозен куповач.
 
Търся чуждестранни инстаграм акаунти с над 10к последователя. Пишете лично да се разберем.
 

Горе