Joomla линкове Как да направя така, че категориите да не са на кирилица,

Здравейте,
някой работил ли е с joomla и модула sh404sef. Нещо не мога да се справя с него... Какво точно ме мъчи: Линковете са така:
http://mysite.com/категория/novina
Как по дяволите да направя така, че категориите да не са на кирилица, а на латиница?
 
От: Joomla линкове

:)
1. компонента е доста бъгав, поне аз имам такива наблюдения, трябва да се пипа и по htaccess-a за да го подкараш коректно
2. в конфигурацията на компонента има едно такова: Character replacements list
виж там как са ти символите, т.е. най вероятно там не са ти както трябва.

сложи това и кажи дали се оправи:

А|A, Б|B, В|V, Г|G, Д|D, Е|E, Ж|J, З|Z, И|I, Й|I, К|K, Л|L, М|M, Н|N, О|O, П|P, Р|R, С|S, Т|T, У|U, Ф|F, Х|H, Ц|C, Ч|CH, Ш|SH, Щ|SHT, Ъ|U, Ь|U, Ю|IU, Я|Q, а|a, б|b, в|v, г|g, д|d, е|e, ж|j, з|z, и|i, й|I, к|k, л|l, м|m, н|n, о|o, п|p, р|r, с|s, т|t, у|u, ф|f, х|h, ц|c, ч|ch, ш|sh, щ|sht, ъ|u, ь|u, ю|iu, я|q
 
От: Joomla линкове

точно така ги оправих, но в случая аз имам проблеми единствено с имената на категориите и в случая направих така:
Имам категория, която се казва примерно: Име-на-категория.
и направих така:
Име|Ime, на|na, категория|kategoria
Сега обаче излиза другия бъг - с title таговете. В случая имам бъг само при страниците на статиите.
Вмомента title тага е:
Статия | Име на Категория

Някой някакви идеи как да разкарам името на категорията? Предполагам, че ще е нещо в кода на компонента. Ако някой може по този начин да ми стести малко време, ще съм му много благодарен :)
 
От: Joomla линкове

а вградения в джумлата мод рерайт пуснат ли е? пробвай да го спреш
 
От: Joomla линкове

Проблемът си остава. Впоследствие ще се опитам да го оправя, ако ли не ще ги оставя нещата така засега.
Някой да ми препоръча как да направя редирект от www към сайта без www?
 
От: Joomla линкове Как да направя така, че категориите да не са на кирилица,

Разкарай този компонент,с по бъгаво нещо не съм работил в живота си,дори сваля сайта с грешни линкове,пробвай друг начин
 

Горе