keywords за е каталог??!!

minimumfuel

New Member
Здравейте на всички!!!
Нуждая се от вашата помощ и искам да попитам някой може ли да ми постне добри keywords за е каталог

Благодаря ви предварително
Коста Иванов
 
Здраси!
Чел съм много и всякакви спекулации на тема ключови думи. До момента съм се занимавал с КД на поне 5 сайта и стигнах до следния извод.

- Не ти трябват ключови думи за добра класация (че дори и meta="description")
- Ключовите думи са индекс (е-каталог ако щеш :wink: ) на най-често срещаните думи от дадена страница. Това ги прави ключови.

Това, което ти препоръчвам да направиш е:
1) Използвай този инструмент за да получиш индекс на ключовите думи на съответната страница (в случая индекса на сайта ти). Получените резултати вадиш (всички думи с 5-7 повторения нагоре) и съставяш във списък, като разделяш думите със space и comma (запетая..).
2) Съставения списък с ключови думи (макс: 250символа) вкарай в този инструмент. Избери "Character seperating keyterms: Comma" и попълни captcha-та. Този инструмент ще генерира т.нар. "чист" списък, който е изчистен от излишни повторения (гарантира повторения на дума във списък, но не и блеклиста на google
:wink: ), и също така гарантира, че ще се вижда като една дума, която не е фраза - т.е. за търсачките целия списък с ключови думи ще се вижда като една слята и безсмислена дума, за разлика от видимоста като фраза тази ще отговаря на отделни думи. Накратко добре е да я има тази екстра.

Успех! :)

п.п. Ако първият инструмент ти изкара повторение(density) на всяка дума по-малко от 5-6(и по-лошо - тя не говори нищо за сайта ти), значи сериозно трябва да поработиш над съдържанието.
 

Горе