Linkwheel

Alserton

New Member
сега се водят модерни веб 2.0 мини нетчета повъзможност много с уникален контент или поне хъба но веб 2.0 трафика е по подходящ за адсенс но се ранква и захапва

googleadsence.latest-web.info/using-a-linkwheel-for-traffic

Мерси на Coolice, затова. Подготвил съм домейните и всичко. Можете ли да ми обясните обаче, като се вземе основния сайт, останалите от колелото около него какво трябва да съдържат и как да ги промотирам ?
Мерси.
 
От: Linkwheel

Мерси на Coolice, затова. Подготвил съм домейните и всичко. Можете ли да ми обясните обаче, като се вземе основния сайт, останалите от колелото около него какво трябва да съдържат и как да ги промотирам ?
Мерси.
трябва ти 1 домейн само за main page-a
по-ве4ето web 2 ти дават субдомейн.

Можете ли да ми обясните обаче, като се вземе основния сайт, останалите от колелото около него какво трябва да съдържат и как да ги промотирам ?
Мерси.
за съдържание пренаписано, не можеш да пишеш уникални за всичките.
1-2 статии с keyword-a ти са достатъчни, може и да добавиш youtube videos,tweets, yahoo answers ,diggs.
за промотирането както си пише- събираш беклинкове от soc. bookmark сайтове(ползвай onliwire.com,socialmarker.com или SeNuke) и си събмитваш feed-a v ррс директории(ползвай RRS Submit)

най-важната част в linkwheel-a е keyword research-a, гледай keyword-a да има под 20 000 резултата с "" в гоогле(по-късно като ти е скучно с 20К конкуренция да си на 1st page в G, пробвай с 50к,100к,200к :shock: )
 

Горе