Mоже ли превод

Статус
Not open for further replies.
значи епаспорте е разплащателна система с която можеш да плащаш онлайн, както и да си теглиш парите от всеки банкомат, с дневен лимит от 312$ или нещо такова. ГБ ти пращат такава безплатна при първите 100$ изкарани, с тях вътре, но ако имаш вече такава може да ти ги пратят преди 100$, иначе плащат всеки петък, освен ако няма някой празник изкарана сума над 100$. Сега чат ли си за какво иде реч :)
 
а ако си направя акаунт сега в epassporte и въведа дебитна карта след като ми превадът парите в акаунта мога ли да ги префърля в картата

btw имам 80 долара ... :) ако може обясни малко по подробно за това epassporte щото аз и като се регвах в genbucks не чатнах ама.. ;)
 
ми незнам какво да ти обясна повече виса електрон и теглиш кеш кво друго, сещам се чеможе да яизползваш и за други работи, ама тва не е важно
 
In order to complete the sign up process, you will need to receive an initial transfer of at least US $5.00 from another ePassporte Account Holder. Simply provide the sender with your ePassporte User ID to complete the transaction. ePassporte will deduct an activation fee of US $5.00 from your account balance once you receive funds.

If you have any questions, please do not hesitate to contact us via the Message Center or by using any of the information listed below:

Phone: +1.954.426.3566

Thank you for choosing ePassporte!


Please select one of the following load options :

Само че аз там за името на картата писах --- защото сега не е в мен ...
сега акаунта неможе да се активира ли.
 
да персонал, да на латиница, защо неизчакаш да направиш още 20$ и няма да се занимаваш, щом си направил 80$ значи знаеш вече как става:wink:, и съм сигурен че ще продължиш да правиш много повече
 
Статус
Not open for further replies.

Горе