MarketGlory- Всичко за играта.

David and Jake

New Member
MarketGlory е една игра, където вие първоначално само работите всеки ден и се биете, но по-късно избирате между:
Да участвате във войни.
Да участвате в управлението.
Да отваряте фирми и да се развивате напълно самостоятелно.
Може да изберете повече от едно нещо.
Ето я моята стратегия:
Първо работя няколко дни и се бия, без да правя нищо друго. След това (започвам с неизпълнените дейности) получавам повече пари заради Experience. Веднага след това работя и получавам по-голяма заплата. Започвам да събирам нужното за две злато. Отварям кравеферма и инвестирам двете злато. После активирам работното място за едно злато. След като някой работи аз печеля мляко и го продавам на печалба и вече имам две цяло и нещо злато. Тези две са за фирмата, а другото си е за мен. След време, когато кравефермата е по-голяма, защото имам и повече пари за заплати аз печеля повече, отварям нови работни места, увеличавам заплатата за да може повече хора да искат да работят и правя много печалба. След това отварям още фирми, които са за злато този път, развивам ги и съм на още по-голяма печалба. После ходя на войни за България, защото сега е превзета от Индонезия, кандидатирам се за някакви малки места в Парламента, после и за по-големи и готово- имам бизнес в MarketGlory и мога да обменям пари за злато, а злато за реално евро.
 
Последно редактирано:

Горе