Предлагам: Meta Ads консултация, стратегия и оптимизация. Бизнес консултация

Webco

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Занимавам с интернет маркетинг и реклама от 10+ години, като през последните 3 основно помагам на малки и средни бизнеси в България да продават повече онлайн.

Имам огромен опит с affiliate marketing, SEO, CRO, FB Ads, Sales Funnels и email marketing, като съм работил с големи брандове предимно в САЩ, Канада и Великобритания и с малки бизнеси в България.

Имам три бизнеса и участвам като инвеститор и консултант в пет успешни проекта.

Ако и ти искаш да продаваш повече чрез платена реклама или ако сега започваш, запази си час за консултация и ще ти помогна с планирането и управлението на рекламите ти кампании.
Имам възможност да отделя по 1 час на ден на някой, който сега започва и се лута или затруднява или на някой, който вече продава, но иска да си развие бизнеса.

Тъй-като деня ми е доста натоварен с ангажименти, най-добре е да ми пишеш на лично и да се уговорим кога ще е удобно да се чуем.

Първите 30 минути консултацията с мен за безплатни. Всеки има право на 30 минути.

За да се възползваш:

Изпрати ми лично съобщение и обясни твоя случай, задай си въпросите и остави телефон за контакт.
 
Как мога да се възползвам? Пратих ти на лично два въпроса.
Здравей и благодаря за въпросите. Днес ще ги погледна и ще ти изпратя линк с възможни дати и часове за среща. Избери си което ти е най удобно и ще се чуем.
 

Горе