MetaCafe Разяснения

Thebusiness

Member
ако може да ми обясните малко повече за metacafe-то как може да печеля пари от този саит..

прочетох темите от форума и разбрах че трябва клипа да е авторски и ако има музика в клипа също да е авторска иначе не става. ама друго не разбрах аз примерно качих един клип дето е на един клас ( брат ми е в него) ... : http://www.metacafe.com/watch/1235078/friends/ и не го удобриха в смисъл пише от 3 дена producer rewards Candidate защо не са го удобрили :)

и ме насочете в това какви клипчета да качвам за повече пари
 
хаха с това клипче едвали ше направиш и 10 хиляди гледания... трябва да е нещо доста интересно хората да го пуснат 2-3 пати ...
 
еми баце без английски много трудно щи върви какъвто и да е онлайн бизнес...
 
то до колкото си спомням там се правеха пари от клиповете

а дали имаше опция просто да качиш клип и да се откажеш от парите
 
За да е одобрено видеото ти трябва да имаш най-малко 20,000 гледания в рамките на 6 месеца и най-малка обща оценка 3.00 от потребителите..

gartar обратното е за да печелиш пари от клип трябва да го качиш в отделна секция :)
 
gartar обратното е за да печелиш пари от клип трябва да го качиш в отделна секция :)

т.е ако само си го кача и дори да достигна тези критерии, пак няма да изкарам пари, така ли да разбирам

че то и на мен много клипове ми ги махат ... незнам защо

мен не ми трябват тези техни пари, не ги знам какво искат тия
 
Да ако ги качиш директно не печелиш нищо :)
Мисля че след submit-а на видето трябваше да го отбележеш като за Producer Rewards но честно казано в момента изобщо не се сещам каква беше процедурата, готвя един клип и сигурно днеска или утре ще го кача ако до тогава не ти е станало ясно мога да напиша и един tutorial :) А и това за махането сигурно им тъпчеш правилата които така и така никой не може да запомни :)
 
"А и това за махането сигурно им тъпчеш правилата които така и така никой не може да запомни"

Какви правила имаш пред вид.Аз не нарушавам авторски права - това е очевидно в моите клипове.Само те ми махат видеото, при всички други нямам такива проблеми.
 

Горе