misshosting.bg тия ми скъсаха нервите!

okli

Member
Определено съм търпелив човек, но тези от misshosting, ми скъсаха нервите.
Мой познат си е регнал домейн при тях и си платил хостинг. НЯМА ТАКАВА БРАДА.

Просто съвет от мен. Избягвайте този хостинг, ако е възможно.
Ще си дадете парите и ще се наложи да се местите както стана при нас.


В началото се опитваха да ме убеждават, че проблема е при мен.
Чак започнах да се замислям дали наистина не е така и започнах да проверявам всичко, ритери, суичове, компютри за вируси на доставичка звънях и те проверяваха свързаността. Сложиха ме на мониторинг.
След дни разговори с BG съпорта на мисс хостинг нямаше резултат. Случайно една вечер писах отново и попаднах на чужд съпорт не знаеха български и искаха да им пиша на English. Помолих и тях да проверят да не ми е листнато IP-to по някаква причина на някой техен Firewall. И какво мислите след 5 мин. всичко запя.

1-2 месеца не бях влизал на техния хостинг защото не ги ползвам. Но моя познат ме помоли да направим някой промени и познайте. Проблемите продължават този път достъпвам хостинга но на всеки 5 мин 1-2 прекъсва. Нищо неможе да се свърши.
Писах им вечра, казаха че имали проблем с ddos атака към сървърите им. Разбрано изчаках търпеливо.
Днес отново същата брада, и от съпорта се опитват да ме убеждават че нямало проблем.

Проверих през външен сървър кйто тества конекциите от различни точки до IP адреса на сървъра. Нямаше връзка до никоя от точките. IP-то на хостинга е 185.76.65.111

Втвърдих тона изпратих им принт скрийн им им казах сами да проверят, ако не ми вярват, започнаха да ми се извиняват да наистина имало проблем.

А преди това моя изчакайте да проверим.
след 5мин. проверяваме все още моля изчакайте.

Моля споделете ако някой има опит с въпросния хостинг. Само аз ли съм недоволен от услугите им.
 
Последно редактирано:
Преди време попаднах на тях случайно, тогава още не бяха толкова "популярни" и видях, че цените са доста ниски. Реших да по прочета в нета за тях и всичко на което попаднах бяха негативни мнения, може би не винаги трябва да се вслушвам на 100% в коментара на другите, но реших да не рискувам.

Повярвай ми не си сгрешил.
 
То се очертава облачни ВПС-и и чиста работа. Аз от тия услуги съм най-доволен. Към големите доставчици де :).
 
Когато за първи път някой беше споделил въпросната "компания", тук във форума, бях споменал, че не са професионалисти и видимо имаха много лош маркетинг (предоставих и снимков материал).
Опитваха да привличат клиенти от чужди фирми, като ги подлъгват с уж топли оферти. Реално рекламата не им куцаше особено, което ме караше да си мисля, че това е някаква дъщерна компания..

Просто не се доверявайте и не се подлъгвайте, заради ниските цени. Много такива компании изчезнаха вече.
 

Горе