moneybookers и visa electron

cyberpower

New Member
Здравейте...

Имам малък проблем наложи се вчера да си създам moneybooker акаунт за да направя едно плащане, регистрирах се добавих си visa electron картата изписа ми че са изтеглили пари от картата ми и че трябва да въведа точното количество пари които са изтеглили до тук всичко нормално отивам днес в райфайзен банк да проверя колко са изтеглили и ми казаха сумата, проблема обаче е че сметката ми е в лева и от банката ми казаха колко лева са изтеглени 3.24лв. а от moneybookers искат да им въведа евро, а не знам какъв е бил вчерашния курс на банката пробвах с днешния и ми изписа че сумата е грешна и ще мога да въведа нова след 24 часа. Някакви идеи как да я верифицирам тази карта?
 
От: moneybookers и visa electron

Отиваш в банката и питаш за сумата в евро. Ако не могат да отговорят - сменяш банката и пробваш пак.
 
От: moneybookers и visa electron

Ако не могат да ти отговорят , питаш за някой който не работи там от 1 месец и този който работи поне от 2 месеца ти отговаря .
 
От: moneybookers и visa electron

ами ще отида утре пак да ги питам и ако не могат да ми кажат ще вкарам парите по банков път на мен по принцип ми трябваше само за едно плащане bomeybooker, но викам като сам си отрил сметка да си вържа и картата знае ли човек може да ми потрябват пак.
 

Горе