My Advertising Pays ( измама ли е това?)

dontrapaconi

New Member
Здравейте , искам да попитам някой да знае дали това не е пирамида ?

гледам имат и фейсбук група и сайт с клипчета в youtube как се печели от тази фирма с 10 минути на ден ? нещо много лесно се струва всичко.

Там вариант да си тяхен член е да имаш регистрация в сайта , някой да ти е реферал, гледах и български сайт има с обяснения .
Незнам дали е правилно да го пиша тука да не му правим излишна реклама.

ЦЪК >> това е основния от където уж се изкарват пари , на 1 пакет 50 $ за месец ти дава 60 $ , колкото повече пакети от това има толкова повече горница дава за да цъкаш в някаква затворена зона за реклами.
 
От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Пирамида казваш, може и да си прав , гледам в тубата този презентации прави и семинар ще има в пловдив скоро ... Ако е измама после как се оправдава пред властите че , като са излъгани хората ? Нали пишат и те ..нали си дава данни ?? В тубата името е hristo nenkovski излизат клиповете за цялата работа.
Мерси за предупреждението значи няма да изгарям :)
 
От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

не си гледал внимателно. Ще ти извадя цитат - 'човека взе парите, каза чакай малко, хвана самолета, дръжте му петите'. Сега сериозно, като те съмнява някоя компания, пишеш в гугъл 'името на фирмата' scam и ако е читава, няма да излезе нищо. Ако не е, ще има 500к резултата, както в случая.

Но, парите са си твои :) В бг хората от Югоагент до КТБ не се научиха, че когато някой им дава преференции, които не са пазарни, явно е мошеник.
 
От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

И аз разбрах за този сайт преди няколко дни, но мисля да се включа. Дори и да е пирамида, би трябвало да изкара поне още 1 година. Така че ще рискувам. Като се регистрирах ми показа че съм някъде 200 000 номер. Има още възможност за разрастване. Ще пиша след няколко месеца пак да споделя какво се случва. :)
 
От: От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Правилно си направил с регистрацията, независимо кой ти е спонсора! Компанията е уникална и ще съществува десетилетия напред... Който не разбира е най-лесно да каже, че е пирамида, без дори да е запознат с бизнеса отблизо... ;)
 
От: От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Правилно си направил с регистрацията, независимо кой ти е спонсора! Компанията е уникална и ще съществува десетилетия напред... Който не разбира е най-лесно да каже, че е пирамида, без дори да е запознат с бизнеса отблизо... ;)

на теб прякора ти да не е Ванга Разбиращата?
 
От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Така, значи ако нямаш реферали, хора записали се под теб, почти нищо не можеш да спечелиш. Около 5% ти излиза печалбата от твоите пари. Значи аз започнах с 5 пакета. Единия струва $50 от които уж печелиш 10, да обаче при покупката ти взимат някакви такси и всъщност плащаш $56 за пакет. След това имаш годишен абонамент който ти е $25 (най-евтиния) и така след 3-4 месеца когат пакетите ми спрат да носят доходност няма да съм спечелил нищо. ... Да хората с реферали под тях могат да си докарат по-голяма доходност, но риска е голям, защото не знаеш в кой момент сайта ще фалира. Да точно така, ако вземеш повече пари отколкото си вкарал....от къде идват??? От хората които да дали след теб. И така в един момент като свършат парите, сайта спира да работи. Самия сайт реално няма приходи от реклама, както се опитват да изтъкнат господата там. Рекламите са на доста ниско ниво, 95% от тях са как да спечелиш едни много пари в нета, като дадеш преди това едни други пари. Самите хора които участват в сайта с тези пакети получават едни кредити с които могат да пускат реклами там. Така че приходи от реклама НЯМА! И още нещо, защо не работят с paypal, оправданието им е че те замразявали сметки на потребители, което не е така, по-скоро биха замразили сметката на myadvertizingpays и да откажат да работят с тях.

Това е от мен. Не си давайте парите на вятъра. Покрай тази криза хората откачиха, вижте само колко нови казина се навъдиха. Хората се надяват да ги "огрее", но не става така.
 
От: От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Просто се занимавам с онлайн маркетинг и мога да гарантирам, че по-добра компания онлайн в момента в тази област няма! Слушайте хората, които са вътре , а не тези, които много знаят и разбират от всичко и дори не са наясно с концепцията на МАП :)
 
От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Нещо са се активизирали фараоните.
Получих спам имейл от човек, който твърди, че вложил 1500$ в M.A.P. мрежата и за няколко месеца вече бил спечелил 700$. Дори ми прати "доказателства", без да съм искал нещо.
Това за мен са 800$ и незнайно колко часове загуба, но пък всеки сам си избира как да си губи времето и парите. :)
 
От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Не е измама
 
Последно редактирано:
Здравейте, по-вече от година съм в My Advertising Pays и със сигурност мога да кажа, че са мошеници и измамници. Купих пакети за около 4000 лв. и започнах да тегля пари на около 8-мия месец. До момента съм изтеглил около 1500 лв. а сайта в момента не дава никакви доходи и най вероятно скоро ще го затворят. Така, че аз ще изгоря с 2500 лв. понеже съм голям умник. Ето каква е схемата.
Купуваш рекламни пакети и очакваш от излъчваните в МАР реклами да получиш определен процент печалба. Проблема се състои в това че рекламите, които се излъчват в МАР се гледат от други абдали като теб и от никой друг. С други думи представете си, че сме една група от 10 човека и всеки дава парите си на 11-ти който не е част от 10-те и гледайки рекламите, които сами си публикуваме се надяваме да спечелим около 5-10 % за всеки пакет. Това е абсурдно! Защо не го видях в началото ли? Защото и аз като всички реших, че с трици маймуни ще ловя. Освен всичко това, което споделих МАР имат хиляди начини веднъж докопали парите ти -истинския кеш- да измислят начини да не можеш да си ги получиш когато искаш. Често пъти нещо им се скапва сайта и не работят. Лъжат за това че имат около 300000 членове а едва ли имат 200000. Ако решиш, че искаш да си изтиглиш пари даваш заявка за това и чак след месец ще ти ги пуснат (уж това било изискване на банката). Аз не послушах разума и сигурно ще изгоря с тези 2500 лв. Ако не искате и вие да изгорите не правете глупостта която аз направих. Ако сте част от МАР не бъдете глупав и ако се излъжат да пуснат отново сайта да носи печалби веднага спрете да купувате пакети и започнете да теглите пари.С най- добри пожелания!
 
Здравейте, по-вече от година съм в My Advertising Pays и със сигурност мога да кажа, че са мошеници и измамници. Купих пакети за около 4000 лв. и започнах да тегля пари на около 8-мия месец. До момента съм изтеглил около 1500 лв. а сайта в момента не дава никакви доходи и най вероятно скоро ще го затворят. Така, че аз ще изгоря с 2500 лв. понеже съм голям умник. Ето каква е схемата.
Купуваш рекламни пакети и очакваш от излъчваните в МАР реклами да получиш определен процент печалба. Проблема се състои в това че рекламите, които се излъчват в МАР се гледат от други абдали като теб и от никой друг. С други думи представете си, че сме една група от 10 човека и всеки дава парите си на 11-ти който не е част от 10-те и гледайки рекламите, които сами си публикуваме се надяваме да спечелим около 5-10 % за всеки пакет. Това е абсурдно! Защо не го видях в началото ли? Защото и аз като всички реших, че с трици маймуни ще ловя. Освен всичко това, което споделих МАР имат хиляди начини веднъж докопали парите ти -истинския кеш- да измислят начини да не можеш да си ги получиш когато искаш. Често пъти нещо им се скапва сайта и не работят. Лъжат за това че имат около 300000 членове а едва ли имат 200000. Ако решиш, че искаш да си изтиглиш пари даваш заявка за това и чак след месец ще ти ги пуснат (уж това било изискване на банката). Аз не послушах разума и сигурно ще изгоря с тези 2500 лв. Ако не искате и вие да изгорите не правете глупостта която аз направих. Ако сте част от МАР не бъдете глупав и ако се излъжат да пуснат отново сайта да носи печалби веднага спрете да купувате пакети и започнете да теглите пари.С най- добри пожелания!

Житейските уроци са безценни.
 
MAP преди около 2 месеца обявиха че изплащането на парите ще става след 30 дни (това ми говори че вече имат недостиг на средства), сега последно оправданията че VX процесора за изплащане им прави проблеми, след това сайта пък нещо не могат да го оправят 1 месец.....та ще видим какво ще стане. Един подобен сайт - Traffic Monsoon вече не работи, няколко човека от участниците там са завели дело срещу собственика за измами, чакам резултатите.
 
От: От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Правилно си направил с регистрацията, независимо кой ти е спонсора! Компанията е уникална и ще съществува десетилетия напред... Който не разбира е най-лесно да каже, че е пирамида, без дори да е запознат с бизнеса отблизо... ;)

Ти затова във всеки сайт казваш, че си от различен град ;)
 
От: От: My Advertising Pays ( измама ли е това?)

Просто се занимавам с онлайн маркетинг и мога да гарантирам, че по-добра компания онлайн в момента в тази област няма! Слушайте хората, които са вътре , а не тези, които много знаят и разбират от всичко и дори не са наясно с концепцията на МАП :)

Ти? Онлайн маркетинг ? http://nedelinmarinov95.subdomain.com (не мисля да ти правя реклама на сайта, затова съм заместил името) ... това ми прилича на сайт на 14 годишно дете, което рекламира mIRC канала си. Ти ако си изкарвал толкова пари, щеше да си купиш домейн и хостинг. Щеше малко и уеб дизайн да си позволиш на сайта. Хайде търси балъци някъде другаде.
 
Всеки нормален човек би му станало ясно като потърси информация за MAP.
А относно Неделин - коментирал е и тук преди, води се най-големия мапер в България. Колко е "спечелил", колко е дал и какво е вложил сам си знае.
Като изключим "сайта", който има, може да видите и топ групата за "онлайн предприемачи" - https://www.facebook.com/groups/NedSuccessGroup/

Другото нещо което е силно промотирано от него:
https://www.facebook.com/groups/SkywayBG

Да го имате предвид просто ;)
 
Ако някой има нужда от информация относно MAP(или както се казва от Януари месец 2017 TAP) нека се чувства свободен да ми пише. Не желая да давам информацията тук, защото хората ще ме оплюят, че било схема, scam и тем подобни, нито пък искам да си мислите, че трупам хора в екипа си. Давам информация на този който се нуждае от нея, а ако той реши да се включи ок. Надявам се мнението ми няма да ме накара да си чеша за*ника от псуване.
 

Горе