New Google Update ???

E-Business

Active Member
Абе да няма нов Google Update или така ми се струва? Че имам някакво странно раздвижване в Google Dashboard- а което обикновенно е само като има ъпдейт. А ми се струва доста раничко още????
 
Незнам бате ще погледна за какво става на въпрос :) мина пр ъпдеит алго ъпдеит могат да правят когато си решът

По принцип въведоха нов патент за това че дори да гледаш гугъл ком от бг виждаш различен резултат отколкото ако някои гледа гугъл ком от сащ
 
Последно редактирано от модератор:
Незнам бате ще погледна за какво става на въпрос :) мина пр ъпдеит алго ъпдеит могат да правят когато си решът

По принцип въведоха нов патент за това че дори да гледаш гугъл ком от бг виждаш различен резултат отколкото ако някои гледа гугъл ком от сащ

Дам и това е много лошо. Ще ми е трудно да си следя класиранията в USA от BG
 
инсталираш си още един браузър и му добавяш безплатно прокси от сащ

аз пиша фрии прокси в Г и от първите сайтове си избирам някое тествано преди 5 минути че работи и го поствам в операта идеята да е на друг браузър е да не забравиш че си през прокси и да се логнеш в някои акакунт и да ти свият някоя парола....
 
Сега до 2 максимум 3 месеца ще плъзнат нови tools за проверка на класирането през различни държави, така че споко. Няма място за притеснение
 

Горе