Търся: OpenCart човек

devoid

Active Member
Рейтинг - 100%
33   0   0
Здравейте, търся спешно някой който разбира от системата да опипаме някои дребни неща, тъй като човекът който го започна изчезна и не мога да го открия сега а искам сайта да работи за черен петък . Моля само хора които разбират да ми пишат на ЛС. Започваме веднага на линия съм!

Поздрави!
 
Здравейте, писах ви лично съобщение.
 
Здравей, благодаря ти но не мога да ти се доверя! Успех!

:D не разбрах, но няма значение,Успех :)
 
Привет,
напиши в темата какво точно искаш и все ще ти помогнем.

П.С. И аз съм нов с този профил :)
Те са няколко неща най добре е някой който разбира да си влезне и да си го направи , разбира се аз ще си заплатя необходимото .
 
Ето ти темата за OpenCart, в нея през годините доста хора, които са наясно с него са писали, харесай си някой, пиши му, обади им се щом е спешно, петък е утре?. Тази тема може да я видят кой знае кога.
 
Здравей, бих ти помогнал, просто няма как. Доста малък срок, сериозен екип или човек зор ще се хване за задачата, моят съвет към теб е да направиш един слайдер/банер и да го сложиш на началната страница. А ако искаш тип eMag, Ozone... сериозна кампания се подготвя поне 3 месеца най - малко. Просто може да отнесеш глоба ако не спазиш правилата за намаления и въобще правилата за подобен вид дейности.
Аз и моят екип правим редовно кампании от този вид, цената е голяма но и времето за работа е голямо.
Просто един банер на началната и mass намаляване на цените ще свърши работа. Успех :)

Поздрави,
Станимир
 

Горе