pay pal add card

fomalstar

New Member
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.


Съжелявам предварително ако има и други такива теми не разгледах раздела.Извадих си карта от пиб виза но пей пал не иска да е аддва.Проблема в картата ли е или е друг ,защото мисля че има и други хора тука които имат такава карта от Пиб.
 
Последно редактирано:
От: pay pal add card

предполагам, че не са ти активирали картата от банката. Иди в някой клон на ПИБ за да проверят дали са ти активирали картата. или виж на някой банкомат например състояние на сметка, дали въобще ще ти приеме картата
 
От: pay pal add card

активирана е даже до скоро имах пари в нея ,но ми казаха че уш пейпал не приемал дебитни карти което не ми са връзва...какъф друг може да е проблема?
 
От: pay pal add card

е, аз имам дебитна карта вързана за пейпал само, че от ЦКБ така, че не е това проблема в никакъв случай

Едит: а в момента имаш ли някакви пари? Пейпал трябва да си дръпне 1,5 евро за да ти верифицира картата. После ще ти ги върнат в акаунта
 
От: pay pal add card

ами незнам мислпя че няма сега никакви пари вътре май ще вкарам и така ще пробвам :)
 

Горе