Pay per Sign-up Въпросче

ignat92

New Member
Здравейте всички,не знам дали това е подходящия раздел за моята тема и ако не е така се извинявам предварително :)

Въпроса ми е следния:Видях че има някой афилиейт програми които плащат за неща като безплатна регистрация,инсталация,емайл..БЕЗПЛАТНИ неща :) та необходимо ли е примерно 1 на 100 да се ъпгрейтне на платено за да получа и аз пари или просто за всеки безплатен потребител използвал рефералният ми линк печеля определена сума пари. И ако това е така което звучи просто супер има ли и условия трафика от кои страни да е,ако може да ми препоръчате някои такива програми приемащи трафик от България или как да разбирам кои програми от кои държави приемат трафик понеже имам трафик само от България.
 
От: Pay per Sign-up Въпросче

Това за което пишеш се нарича cost-per-action или СРА.Такива мрежи приемат трафик основно от САЩ,Великобритания,Канада,Австралия,някои европейски държави(от по-богатите) и т.н.
В този форум има доста теми за СРА както и списък с такива мрежи.
Не съм виждал сериозна СРА мрежа,която да приема БГтрафик,може би единствено CPAlead ,но тя работи на малко по-различен принцип от останалите.
 

Горе