PayPal - връщане на пари

wood

Well-Known Member
Ситуацията е следната: преди четири месеца PayPal ми блокира 60$ защото банката на купувача оспорила плащането...добре, преглътнах го. Преди три месеца пак ми блокираха 131$, пак същата причина...писах им, ама от умрял писмо...преглътнах го. Но преди 40 дена пак ми блокираха 164$ ...и от днес вече съм на червено -184$, даже и 20$ такса плащам...Вече ми дойде в повече, пак банката на купувача оспорила плащането и PayPal им върнал парите.
Моята работа е да съм коректен и да спазвам техните условия, а тяхната работа е да се грижат за тези измами.

Направих си нов акаунт на баща ми на името... Въпроса ми е какво прави PayPal за да си получи тези 184$, просто мисля да не им ги давам тези пари...какво да направя.
Ако някой се е сблъсквал с тези неща да сподели тук или на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: PayPal - връщане на пари

чакаш определено време според зависи от проблема и ти ги връщат парите спокойно :)
 
От: PayPal - връщане на пари

Най-вероятно ще ти лимитират акаунта щом си на минус. След това трябва да платиш и тогава ти махат наказанието.
 
От: PayPal - връщане на пари

Вторият път когато ми задържаха 131$ пак бях с 97$ на минус...и ми задържаха акаунта. Платих си парите и акаунта ми пак беше активен.
Но сега вече ми дойде до гуша от тези техни истории и нямам никакво намерение да връщам пари. Да ми спират акаунта, нямам нищо против... аз изпълнявам техните условия, за тях е по добре от мен да ми вземат парите отколкото да спорят с някоя банка на купувача. Мисля че е работа на PayPal да следи за измами с техни акаунти, а не аз.

Въпросът ми е ако не им върна парите, какво биха те предприели за да си върнат парите / как се процедира в такъв случай /. И аз какво да направя, за да не ме прецакат пак.
 
От: PayPal - връщане на пари

Аз една година бях на минус с $500 и не предприеха нищо. Не се притеснявай.

П.С. Това ми е хилядното мнение :))))))))))))))
 

Горе