Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Кажи какво е съобщението, което си прочел. И се увери, че наистина имаш проблем, а не си получил спам с цел измама (това става като напишеш името на домейна директно в полето за адрес на браузъра - "paypal.com" (без кавичките) - и прочетеш съобщението, че има проблем в сайта на PayPal след като напишеш името и паролата си).
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Моят проблем е като на момичето ... Aко можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен,защото аз съм хлапе и бачкам онлайн .С позволението на майка ми имам тази карта , а няма се навие да ми изкара друга.
If you would still like to use this card, fax a copy of your driver's license or other photo ID along with a copy of the card statement. The card statement must show at least the last 4 digits of the card number and your name and street address. (The name and street address must match the name and address you registered with PayPal.) Please use this form for your fax cover sheet. Not using the fax cover sheet when submitting your documents could result in a processing delay.​
 
Последно редактирано:
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Да им пратиш по факса личната си карта няма да е сложно. Обаче да им пратиш извлечение от картовата сметка, в което да се виждат поне четирите последни цифри на картата заедно с името и адреса ти ще бъде в повечето случаи невъзможно, защото българските банки не пишат нито адреса на картодържателя, нито споменават, че разплащателната сметка е картова. Не ми е известно да съществува българска банка, която да дава извлечения с всичките тези неща. Затова си изкарай нова карта - най-лесно ще бъде така (ако все още държиш да ползваш PayPal).

Ако решиш да пращаш нещо трябва да пратиш онзи баркод при изпращането на факса за да могат да обработят заявката ти в разумни срокове (в близките няколко работни дена). Името и адреса от извлечението трябва да съвпадат с тези, които си въвел в PayPal при регистрацията.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Благодаря ви много , но не знам от къде да им прата снимките на банковата ми карта и личната.Ако може напишете го по олеснено като вляза в пайпал какво да правя и отново ви благодаря.Разбрахте , че съм хлапе на четиринайсе . Може ли да ми кажете коя информация от личната ми карта да задрацкам и дали трябва да снимам и задната част .И тези 4 цифри дето ми ги търсят пин кода ли са?
 
Последно редактирано:
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Благодаря ви много , но не знам от къде да им прата снимките на банковата ми карта и личната.

Ти по-горе цитира какво са ти писали и там не пише, че трябва да сканираш банковата карта - само личната плюс извлечение от банковата карта (което не знам дали може да осигуриш).

Разбрахте , че съм хлапе на четиринайсе . Може ли да ми кажете коя информация от личната ми карта да задрацкам и дали трябва да снимам и задната част .

Не можеш да задраскаш нищо от картата. Ако PayPal разберат на колко си години ще ти блокират акаунта и пари няма да видиш докато не навършиш 18 (а и тогава не знам дали ще ти ги дадат).

As of January 1, 2002, you must be at least 18 years of age to register for an account and use the Service. Additionally, if your credit report reflects an unacceptable level of risk, you will not be eligible to use the service.

Щом не разрешават на потребители, които имат лош "credit report", предполагам, че за потребители, които извършват измама също няма да разрешат да ползват услугите им (ти си извършил измама като си се регистрирал в PayPal, защото с акта на регистрацията си декларирал, че си на възраст поне 18 години, което не е вярно). Това, че не си чел договора, с който си се съгласил не те оневинява, нито това, че си непълнолетен.

И тези 4 цифри дето ми ги търсят пин кода ли са?

Не, според тях банката трябва да ги е написала върху извлечението, но в някои банки (напр. Прокредит банк) банката не пише върху извлечението нито адреса ти, нито номера на картата, нито информация, че това изобщо е картова сметка (от PayPal могат да разберат, че това е картовата сметка като съпоставят сумите от извлечението със сумите минали през картата и PayPal).

Предполагам, че някак си са разбрали, че си непълнолетен (може би Visa или Mastercard са те издали). Тази карта да не би да е "допълнителна карта" свързана към картовата сметка на дебитната карта на майка ти?
 
Последно редактирано:
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Мойта карта се води тинейджерска(ДСК БАНКА). Мисля , че не са ме блокирали защото съм непълнолетен , а защото написах онзи код 10 15 пъти грешно.Днеска намерих начин за да им пиша.Като влезнах отдолу Contact Us... цъкнах на него, после на Send us a question by email и следвах инструкциите.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Ще се наложи да си изкараш нова карта - само така няма да разберат, че си под 18 години. Ако разберат за това ще ти блокират целия акаунт - не само възможността да ползваш тази карта. Ако имаш пари вътре ги харчи преди да са ти ги блокирали.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Последни два въпроса. Колко време парите ми ще се задържат в акаунта ми и дали може да пазарувам с тези пари които имам в него без да имам внесена информация за картата.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Ако акаунта ти е "Unverified" може и да не можеш да пазаруваш (ако това ти е първата въведена карта би трябвало акаунта ти да е "Unverified"/"Not Verified" или нещо такова; при успешно въвеждане на първата карта акаунта става "Verified" и може да пазаруваш навсякъде). Възможно е да се наложи да чакаш докато станеш на 18 години (или направо да ти ги откраднат или върнат на източника, от който са получени).
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Колко имаш в акаунта? Ако не е много просто ги зарежи.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Случайно да знаете как да си сменя името в пайпал,защо съм си написал псевдноним Марто , а на картата съм Мартин.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

How do I change the name on my Personal/Premier PayPal account?

We can help you change the name on your account if it's misspelled or if you've legally changed your name. However, it is not possible to change the name on your account to another person's name.

To change your name, submit your request through our secure form. If you’re asked to submit documentation, it normally takes 3-5 business days for a review.

Източник

Може да пробваш през този формуляр. Обаче очаквай да ти поискат документи, с които да докажеш, че сменяш името си или си го объркал. Не е възможно обаче да се смени твоето име с името на някой друг.

pp1u.png


Тук трябва да отговориш No, ако промяната е повече от две букви:
pp2y.png


Ще искат допълнителни документи (лична карта или банково извлечение с твоето име и адрес или сметка за ток/вода/парно на твое име и адрес) в случай, че имаш повече от две букви разлика.
 
Последно редактирано:
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Благодаря ви много ,защото отново ме спасявате от правенето на нов акаунт.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Click ‘Profile’ near the top of the page.
Click 'My money.'
Click 'Update' beside 'Debit and credit cards.'
Click ‘Link and Confirm My Card.’
Click ‘Save and Continue.’

Ето това трябва да направя за да ми го активират онлайн или да се опитат. Знаете ли къде да го видя мойте пари и защо не ми излиза. Влизам в профил и ми излизат там три колонки , но не я виждам тази опция.
 
От: Paypal карта - блокирана.. как да се оправя ?

Извинявам се за глупавия въпрос даже не знам дали е на вярното място е то го и въпроса ... Издадох си дебитна карта от ДСК Виза електрон и се регистрирах в paypal изчаках към седмица да ми пратят 4 цифрения код за въвеждане но в посредством ми дръпнаха 4.40лв. но и така код не дойде имаше две подобия на код и реших да ги пробвам за съжаление не съм много на ти с английския и докато се усетя се оказа че съм блокирал картата и единствения начин да я от блокирам е ...


Re-enable your card with PayPal

You have reached the limit of attempts allowed to confirm your card. If you'd still like to use this disabled card with PayPal, we need you to send us some documents.
Please upload the following documents:


  1. A valid photo ID (front/back copy)
  2. A recent card statement showing the last four digits of the card, your billing address and your full name as registered on your PayPal account
The documents uploaded should be in English or translated into English and certified by a government agency. We'll contact you within 7-10 business days to complete the procedure. If you have any problems uploading the file, please contact our Customer Support for help.

Ако някои може да ми разсясни какво точно трябва да преснимам лична карта или дебитната карта ... не разбирам изобщо за какво става дума

П.С. Благодаря предварително и се надявам някой да помогне.
 

Горе