PayPal помощ

lorda

New Member
Тццттцт много sad ми стана като не намерих тоя саит по-рано да видя за 4-цифрения код... колко четах наляво надясно докат си го зема :D :confused: ма няма значение. начи въпроса ми е следния...

Регистрирах си PayPal акаунта сичко е активирано .... ок. КАК ДА СЛАГАМ ПАРИ В ТОЯ АКАУНТ ? или като си копувам нещо парите ми ги зема направо от дебитната карта ( Visa ) ? :(

Благодаря предварително
 
От: PayPal помощ

да, парите ти ги взима направо от картата

има опции в които можеш да слагаш, но предполагам като с български акаунт и банкова сметка няма да стане.

Поздрави и успех :)
 
От: PayPal помощ

ЕВАЛА бърз отговор ..... благодаря ман (bow) ... И аз са осъмних да мога да слагам пари в акаунта понеже БГ сметка ... още един пат благодаря :>


P.S. А и вместо да пускам друга тема да питам ... например пращам пари на някои парите в Евро ли ще са или ? щото имам да пратя 61 евро за 1 харабия 70 ги кажи + доставка
 
От: PayPal помощ

Там можеш да си избереш в каква валута да пратиш, има едно падащо меню ... разгледай го малко.
 
Последно редактирано:
От: PayPal помощ

Пускаш една тема за покупко-продажба на валута и си получаваш парите в PayPal без такси.
 
От: PayPal помощ

Разгледай темите във форума, в който става въпрос за покупко-продажба на валута и PayPal. Дойде ми в повече да обяснявам всеки път едно и също. :)
 
От: PayPal помощ

Разгледай темите във форума, в който става въпрос за покупко-продажба на валута и PayPal. Дойде ми в повече да обяснявам всеки път едно и също. :)

Ае даи ми някои линк че искарвам тука няква музика и ... докат намеря ся :[ :>
 
От: PayPal помощ

А аз си пия колата и си говоря с колегите. Пиши ми на служебната поща след 1 час да ти пратя линка.
 
Последно редактирано:
От: PayPal помощ

А аз си пия колата и си говоря с колегите. Пиши ми на служебната поща след 1 час да ти пратя линка.


;D XAXAAA аре е PLZZZZZzzzzz ;(


P.S. Забраих да питам като внеса пари в банката триабва ли да кажа нещо ... смисал че ползвам PayPal или дедазнам :| ??? или просто отивам внасям ги и си ги ползвам както искам без никви проблеми от PayPal-а ???
 
Последно редактирано:
От: PayPal помощ

хора като сложа пари в банката ..... веднага ли мога да ги исползвам или ?
 
От: PayPal помощ

зависи кога си ги депозирал. Ако е сутрин след като отвори банката мисля че след 12.00 на обед можеш да ги ползваш. ако е вечер след 16.00 след 19.00 часа можеш .
Това е заради Борика ..Но в никакъв случай не можеш да ги ползваш веднага.Става дума за сметка на която има закачена дебитна карта.

хора като сложа пари в банката ..... веднага ли мога да ги исползвам или ?
 
От: От: PayPal помощ

зависи кога си ги депозирал. Ако е сутрин след като отвори банката мисля че след 12.00 на обед можеш да ги ползваш. ако е вечер след 16.00 след 19.00 часа можеш .
Това е заради Борика ..Но в никакъв случай не можеш да ги ползваш веднага.Става дума за сметка на която има закачена дебитна карта.


Благодаря ;] смисал исках да кажа дали мога да ги ползвам същия ден не ... да чакам 2-3 дена :)
 

Горе