PayPal - Refunded - не отчита в баланса

Semanablue

New Member
здравейте... от скоро ползвам услугите на PayPal ... преди месец направих и първото си плащане за продукт от eBay но след като пристигна се оказа че е нефукнционален ... писах на фирмата и те казаха че ще ми върнат парите ...
в баланса на акаунта нямам пари - плащам директно чрез карта Visa Electron ...
интересно ми е сега като ми възстановиха сумата - къде отиват парите? В "Balance" не са отчетени а в Transfer to: е изписано Credit Card
Означава ли това че сумата е преведена директно в банковата ми сметка?
проверих си в акаунта в банката но там няма превод ... все пак са празници може би края на другата седмица ще го отчете
 

Прикачени файлове

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    137.9 KB · Преглеждания: 27
От: PayPal - Refunded - не отчита в баланса

От това което виждам, явно са ти върнати по картата. За да ти се появят в баланса логично трябва да минат няколко работни дни за да се обработи от банката ти.
Това което е странно за мен е, че пейпал сам ти е наредил парите към картата, а още по-странното е, че сам си ги конвертира в лева.
 
От: PayPal - Refunded - не отчита в баланса

Refund = Withdrawal = чакаш седмица, проверявайки е-банкирането си. Логично е, че щом е платено с X funding source, то сумата ще бъде върната в X funding source-а, не в Y funding source или gateway, през който е наредено това.
 
От: PayPal - Refunded - не отчита в баланса

Благодаря за бързия отговор ...
аз също се учудих че PayPal автоматично прави превод към картата ... до колкото четох винаги когато се получават пари - то те се отчитат в баланса и после сам си ги превеждам в картата при което се взимат някакви такси и т.н.
а това за смяната на валутата ... може би защото картата е в "лева" а не в евро или долари
 

Горе