Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

Отиди в Нетинфо АД (гр. София 1408 кв. "Иван Вазов", ул. Емил Берсински № 12 сграда Enterprise 2, ет.5) с лична карта и ако данните съвпадат ще ти възстановят достъпа до пощата.
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

nito pishat nito nishto proto po cql den sa w facebooka mi iii mnogo se draznq nishto ne moga da naprawq
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

nito moga da wlezna w facebook nito w abv.bg .... pomognete mi

Пусни си антивирусна на компютъра, може да имаш някой троянец.

П.П. Пиши на кирилица.
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

wseki koito doide i sedne w nas si wliza ot kompa apuk samo az ne moga
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

А трябва да има и такъв раздел :) Въпреки че всеки пак ше си пуска къде му очи видят :D
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

горкото момиче, хакнали му фейсбука... Сега ще му прочетат всики "тайни". Загуба неземна... Ама така е като си давате паролите на познати... Сега значи ако си спомняш с коя рожденна дата си се регнала в АБВ влизаш на забравена парола и следваш стъпките. Връщаш си абв-то после забравен пас на фейсбук и от там ти връщат емейл с паролата или с линк към който да си я ресетнеш. Ако не си помниш датата на абв-то. Ами честито трябва да си смениш фейсбука.
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

Не е нужно да помни за абв - ако е от София и отиде с лична карта и пощата е регистрирана с валидни данни, ще я възстановят, както по-горе писах.
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

Да де, ама те регват по 20 мейла и всичките са с имена "боксьора", "секси биич", "терминатора" и тн :D
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

Това ми напомня на един случай - на приятел му хакнаха ФБ и пощата по същия начин.По-интересното беше, че "крадеца" му наблъскал в профила палави снимки на Азис :lol: и като му омръзна си му го остави, върна обратно старите пароли и повече не го барна.
Та и ти така...изчакай някой друг ден и може да ти върнат профила заедно с някоя друга снимка бонус. :p
 
От: Pomognete mi otkradnaha mi parolata na facebook i abv.....

То така ама като гледам щом и е зор за фейсбука на дали е внимавала много като си е регвала мейл, че да може да си го възстанови с данни. Но дано греша.
 

Горе