save-darina.org - Спешна нужда от благотворителност!!!

coolice

Owner
http://www.save-darina.org/content/view/188/1/

Имаме 4 дни, за да съберем необходимите средства и да дарим живот на едно българско дете. Ако до 10-ти Октомври сумата не бъде събрана и изпратена по сметката на Университетската клиника в Мюнстер, в която Симона се лекува в момента, детето ще бъде изписано без да е приключило лечението му - нещо, което при неговата диагноза най-вероятно ще бъде фатално. За съжаление, поради твърде краткия срок за набиране на средствата, не е възможно да бъде открита линия за изпращане на SMS-и, което е най-достъпния начин за всеки, който има желание да помогне. Оставащите алтернативи са банков превод и дарение чрез ePay.

Помогнете ни и тази информация да достигне до максимален брой българи у нас и по света - изпратете линк към този текст на познатите и приятелите си, копирайте го и го публикувайте в своите блогове или сайтове! Можете да сложите и един от банерите за Симона.
 
епеи бг са мърлячи аз не си знам акунта там и нямам начин да си рестартирам паролата с посочения от тях начин не си знам усернеима и паролата, а картата с която съм регнат е изтекла миналата година а немога да си направя нов защото ми казва че моето егн е регистрирано с две думи вовеки веков съм отрязан :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Добра новина мерси на отзовалите се

Край на кампанията за Симона!
09 октомври 2007

Преди няколко минути бащата на Симона ни съобщи, че лекарите в клиника Мюнстер са взели решение да проведат на Симона един курс химиотерапия и след това детето да бъде изписано от болницата. По-нататък лечението ще продължи с химиотерапия на таблетки, за което не е необходимо да стои в Германия.

Каква е причината лекарите да променят първоначалните си планове за следоперативното лечение все още не е ясно.

Засега знаем само, че образното изследване след операцията е показало, че туморът е изчистен напълно и операцията може да се счита за успешна.

За финансирането на химиотерапията събраните досега средства от дарения ще бъдат достатъчни. Лекарите са уверили Ивайло, че сумата ще стигне и за таблетките, които задължително трябва да бъдат купени от Германия.

Ивайло Стойнов БЛАГОДАРИ безкрайно на всички отзовали се на спешния му зов за помощ и моли събирането на дарения да се прекрати!

Съвсем скоро ще получим от него последния факс на немските специалисти, който са изпратили на г-н Добрев, директор на ЦФЛД.
Ще ни предостави и подробен отчет за извършените от дарителската сметка плащания.

Ивайло държи още веднъж да подчертае - в случай, че след приключване на лечението на Симона останат средства, те незабавно ще бъдат преведени на друго дете в нужда!

Благодарим ви, приятели! Благодарим, че застанахте до нас отново!
 

Горе