SEO Митове

Само леко допълнение

Според мен meta descriptin няма никаква тежест, google го ползват само ако не може да си хареса инфо при показване в SERP (Search Engine Results Page), лично аз не си давам зор да го оптимизирам

дори и да не го оптимизирате за сео оптимизираите го за сеилс има се предвид това ви е рекламния текс които да накара хората да кликак т линка или не Ако в дескрипщъна пише влезте в този сайт и хванете най-новите вируси една голяма чат от хората няма да го отворят :) дори да е и на топ позиции

Да добавянето помага малко, но според мен е прекалено времеемко и за времето за което един сайт може да се добави в 1000 директотии, могат да се набавят повече и по-качествни линкове.

Има още хляб в директориите но както каза Peter трябва да се събмитва не по много а умно :)

за остналото съм съм съгласен добър пост само да беше поснал повечко от него в темата :)
 
coolice каза:
Има още хляб в директориите но както каза Peter трябва да се събмитва не по много а умно :)
Какво ще рече умно? В ози форум има десетки списаци с хиляди директории, ако субмитвам в тях няма ли да има ефект? Ако има списък на директориите на които Гоогле най-много се доверява, моля споделете го, че спешно ми трябва яко СЕО...
 
май един от митовете е на път съвсем да си отиде - ПР ще се анулира и на негово място идва друго - визитър рейт. явно покрай забавянето на последния ъпдейт на ПР беше оправдано да се мисли, че има нещо гнило.
 
btw я си кажете мнението и вие по това което съм написал, че в коментарите има индивиди, които твърдят че това били пълни глупости и ми е интересно и вие какво мислите по случая.
 
ПР определено отива в митовете защото стана ясно, че можеш да си го докараш доста бързо с една насочена линк стратегия.
мета кийуърдс са си за твое успокоение, по-важно е да скиваш как вървят трендовете на отделните думи и да гониш подобно присъствие в кънтента.
добавянето в директории няма някъв безумен ефект.
 
Беше ми интересно как разни хора коментират в блога ти неща, за които нямат компетеннцията.

ОФФ: Вдигни си малко шрифта на коментарите и запазвай текста при грешно въведен код.
 
ето и моя коментар
Напълно съм съгласен със всичко
1. meta descriptin е много важен 70%
2. meta keywords са супер важни 90%
3. Никога не повтаряйте думи в title 100%
4. TBPR (Toolbar PageRank) е 90%
5. Коментарите имат значение 100%
6. Добавянето в директории помага много 100% (никога не съм добавял в директории , а нямам сайт под ПР4)
7. Дадена SEO фирма може да ви гарантира първа позиция 100%
8. Много сайтове на един сървър линкващо един към друг могат да създадът проблеми при ранкирането и да получите бан. 100%
9. SEO е лесно за научаване и се прави елементарно 100%
10. Целта е да си на първа позиция 100% - има дори хора прехвърлящи на 2-3 страница , защото първите резултати предлагат платени услуги .
11. SEO е еднократна процедура 100% не може нещо което се променя всеки ден да бъде направено днес и да си лежим на гръб и да чакаме само паричките :)
 
bgkulinar каза:
ОФФ: Вдигни си малко шрифта на коментарите и запазвай текста при грешно въведен код.

Благодаря, ще го направя, само чакам да изкарат следващата версия на блог платформата която ползвам. Това за запазването на текста при грешен код определено дразни супер много и ми в с списъка с приоритетите.
 

Горе