SEO за нов сайт

Имам 1 въпрос, колко време трябва на гугъл за да обнови Meta Descriptiona, който излиза в търсачката?

п.с. Променил съм Meta descriptiona на всички категории днес
 
Здравейте, имам блог и бизнес директория, където мога да Ви предложа да добавя статии и линкове, в помощ на сайта Ви - безплатно. Преди около година бях в същото положение и знам за какво иде реч. Хората, занимаващи се професионално с СЕО не познават парите(буквално). Плащала съм вече на няколко оптимизатори фантастични суми, за да изкарат сайта ми на първа страница и нищо - само велики думи. Откакво започнах да се уча, вече не могат да ме излъжат толкова лесно. Също бих препоръчала @ReminD , който е супер отзивчив и може много да Ви помогне, относно СЕО-то на сайта ВИ. Услугите му се заплащат, но на много приемливи цени. Ако имате интерес към това, което Ви предложих - пишете ми на ЛС. Поздрав и успех!
 
Здравейте, имам блог и бизнес директория, където мога да Ви предложа да добавя статии и линкове, в помощ на сайта Ви - безплатно. Преди около година бях в същото положение и знам за какво иде реч. Хората, занимаващи се професионално с СЕО не познават парите(буквално). Плащала съм вече на няколко оптимизатори фантастични суми, за да изкарат сайта ми на първа страница и нищо - само велики думи. Откакво започнах да се уча, вече не могат да ме излъжат толкова лесно. Също бих препоръчала @ReminD , който е супер отзивчив и може много да Ви помогне, относно СЕО-то на сайта ВИ. Услугите му се заплащат, но на много приемливи цени. Ако имате интерес към това, което Ви предложих - пишете ми на ЛС. Поздрав и успех!
Божееее, не знаех ,че и тука има платени постове като в бг мама
 
Привет, ако искаш SEO на твоят бизнес, намери си фирма. Ето две добри агенции: netpeak.net, ganbox.com, ideamax.eu. Евтино няма да стане, доброто SEO започва от 1500 лв + може да стигне до 8000 лв, много зависи от нишата. Тука ще ти пишат само деца и някакви работници от call center да питаш този и онзи да ти прави SEO, намери си фирма, фирма която издава фактура и имат сериозно порфолио.
Ако ще правиш бизнес това е начина, ако няма да правиш се учи там и домейна никога най-вероятно няма да се индексира! Ако нямаш пари, намираш само за реклама или теглиш кредит или инвеститор, ако мислиш че твоят бизнес няма да е сигурен, затваряй и ходи да правиш дюнери, просто ще имаш повече печалба.


Поздрави,
Станимир И
 
Привет, ако искаш SEO на твоят бизнес, намери си фирма. Ето две добри агенции: netpeak.net, ganbox.com, ideamax.eu. Евтино няма да стане, доброто SEO започва от 1500 лв + може да стигне до 8000 лв, много зависи от нишата. Тука ще ти пишат само деца и някакви работници от call center да питаш този и онзи да ти прави SEO, намери си фирма, фирма която издава фактура и имат сериозно порфолио.
Ако ще правиш бизнес това е начина, ако няма да правиш се учи там и домейна никога най-вероятно няма да се индексира! Ако нямаш пари, намираш само за реклама или теглиш кредит или инвеститор, ако мислиш че твоят бизнес няма да е сигурен, затваряй и ходи да правиш дюнери, просто ще имаш повече печалба.


Поздрави,
Станимир И
Благодаря за отговора, казах че няма как да отделя тази сума, като цяло аз и сега си имам печалба, просто исках да я увелича
 
Привет, ако искаш SEO на твоят бизнес, намери си фирма. Ето две добри агенции: netpeak.net, ganbox.com, ideamax.eu. Евтино няма да стане, доброто SEO започва от 1500 лв + може да стигне до 8000 лв, много зависи от нишата. Тука ще ти пишат само деца и някакви работници от call center да питаш този и онзи да ти прави SEO, намери си фирма, фирма която издава фактура и имат сериозно порфолио.
Ако ще правиш бизнес това е начина, ако няма да правиш се учи там и домейна никога най-вероятно няма да се индексира! Ако нямаш пари, намираш само за реклама или теглиш кредит или инвеститор, ако мислиш че твоят бизнес няма да е сигурен, затваряй и ходи да правиш дюнери, просто ще имаш повече печалба.


Поздрави,
Станимир И

Това са пълни глупости, защото в продължение на няколко години, преди да разбирам за какво иде реч плащах на подобни фирми и само обещания. Няма да споменавам суми, няма смисъл. Нямам предвид горепосочените фирми, не съм работила с тях. Явно Вие сте част от подобна и затова е по-изгодно да се рекламирате. Мога да потвърдя, че вече имам 2 мои изградени сайта, които се индексират много добре от Гугъл, без да използвам фирма, а личните си умения. Давам съвет за всеки, който се интересува поне малко от SEO, повече четене в чужди форуми, туториали. Всичко се учи, не си мислете, че като дадете 2, 3,, 5К и ще Ви дадат качествена услуга. Когато искаш резултати, сам си ги постигаш, защото даваш всичко от себе си, а фирмите са до време и после само ти лапат парите. Това го казвам от личен опит - не си измислям! Поздрав!
 
Божееее, не знаех ,че и тука има платени постове като в бг мама
Не знам зз какво говорите. Моят коментар има за цел да помогне. Разбирайте го, както желаете. Поздрав!
 
Всичко се учи, не си мислете, че като дадете 2, 3,, 5К и ще Ви дадат качествена услуга
Всичко се учи, но линковете са с пари ! Хубавите с много пари. Там където се изкарват пари и линковете са пари. С 400 лв на месец един качествен линк с една статия и то ако си пишеш сам.
 
Привет, ако искаш SEO на твоят бизнес, намери си фирма. Ето две добри агенции: (1) netpeak.net, (2) ganbox.com, (3!) ideamax.eu. Евтино няма да стане, доброто SEO започва от 1500 лв + може да стигне до 8000 лв, много зависи от нишата. Тука ще ти пишат само деца и някакви работници от call center да питаш този и онзи да ти прави SEO, намери си фирма, фирма която издава фактура и имат сериозно порфолио.
Ако ще правиш бизнес това е начина, ако няма да правиш се учи там и домейна никога най-вероятно няма да се индексира! Ако нямаш пари, намираш само за реклама или теглиш кредит или инвеститор, ако мислиш че твоят бизнес няма да е сигурен, затваряй и ходи да правиш дюнери, просто ще имаш повече печалба.


Поздрави,
Станимир И
Стака, кво си друсал, че чак броенето до 3 го бъркаш?
 
Стака, кво си друсал, че чак броенето до 3 го бъркаш?


Здравей, честно казано когато писах карах lagoon 620 на карибите, взех си малко почивка от работата, просто бързах да напиша коментар, защото трябваше след това да карам джет, тук стоя вече 30 дни и правя няколко неща едновременно, благодаря за поправката :)

Поздрави,
Станимир И
 
Здравей, честно казано когато писах карах lagoon 620 на карибите, взех си малко почивка от работата, просто бързах да напиша коментар, защото трябваше след това да карам джет, тук стоя вече 30 дни и правя няколко неща едновременно, благодаря за поправката :)

Поздрави,
Станимир И
@cross Ивайло тоя те бие. Я продавай апартамента за половин милион и отивай в Доминикана :D
 
Здравей, честно казано когато писах карах lagoon 620 на карибите, взех си малко почивка от работата, просто бързах да напиша коментар, защото трябваше след това да карам джет, тук стоя вече 30 дни и правя няколко неща едновременно, благодаря за поправката :)

Поздрави,
Станимир И
Снимай се с листче специално за нас бедняците да те видим
 

Горе