Търся: SEO услуги и съвети за сайт за обяви

ggenchev

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте, вчера си "вдигнах" едно сайтче за обяви на платформата OSclass и бих се радвал, ако някой предложи SEO услугите си, за да го раздвижа и докарам трафик.
Ще бъда благодарен, ако изпратите предложенията си на лични съобщения до мен, където ще обменим повече информация.
Също така, бих приел (срещу заплащане, разбира се) съвети и отговори на въпроси, които ме интересуват от запознати с тази област потребители.
 
За да не правя нова и излишна тема, ще "вдигна" тази с молба за предложения за докарване на трафик и линк билдинг за въпросния сайт за обяви, с който се занимавам в момента.
Предложенията - на лични предпочитам!
Благодаря предварително!
 
Предлагам линкове и банери в страници на старт.бг, както и на един новинарски сайт, който в момента се опитвам да издигна, споделя се предимно във фейсбук,на ден посещенията са над 2к.
 
Сайтове за обяви никнат всеки ден... това се дължи на факта, че създелите им таят големи надежди за развитието им. Брандирането тук е от ключово значение, но то се постига много трудно. И даже не говорим за линк билдинг или SEO, защото конкуренцията е голяма, а пазарът познава няколко точно определени бранда, на които са разчита и са ефективни. Не искам да обезкуражавам автора на поста, но успехът му зависи от сериозна бизнес стратегия. Едва ли има смисъл да изреждам сайтовете, които са пробили или пробвиат в момента, то всеки ги знае.

По всяка вероятност разпространението на линк към сайта Ви на точните места ще провокира реакция от ползвателите. Фрази от сорта на безплатни обяви, безплатни обяви с линк, обяви за работа в София, обяви за работа еди къде си ще помогнат до някаква степен. Процесът по оптимизация може да бъде дълъг и доста мъчителен. Все пак, ако сте крайно амбициран този проект да успее, то никой не може да Ви спре. В работата си може да изпробвате различни сценарии: SEO, платена реклама, социални мрежи, брандиране и прочие.

Желая Ви успех!

P.S.

Мога да предложа PR статии, SEO статии за линк билдинг, блог статии, ако такива Ви трябват и въобще цялостно съдържание за уебсайта. Работя на ниски цени от 2.50 на 100 думи текст. Можете да се свържете с мен на ЛС или на имейл [email protected]
 
Последно редактирано:

Горе