StillMad == Cross?

чакам :) да или не :D
не дали преди време съм имал други акаунти, а дали пиша само от един единствен акаунт

знаеш, че не ми е никакъв проблем да си дам пак почивка от една две години, такаче ако игнориращ въпроса, ще си пишем пак 2018 2019 някъде, ако съм на кеф :p
 
чакам :) да или не :D
не дали преди време съм имал други акаунти, а дали пиша само от един единствен акаунт

знаеш, че не ми е никакъв проблем да си дам пак почивка от една две години, такаче ако игнориращ въпроса, ще си пишем пак 2018 2019 някъде, ако съм на кеф :p


Яка тема, включвам са.. макар, че почти съм сигурен за отговора :)

Последно от стария си профил си писал лятото на 2015? :)
 
Мне, не бях стъпвал тук от началото на 2014.. За съжаление дори след 2г си е същата работа.
А на Блинки тоя смешен опит, просто не му се получи и не му прави никаква чест.
Бизнес с този човек не бих правил никога.
Форума за мен лично вече е в графа НЕКОРЕКТНИ

Следващият път ако се прееба пак, то ще гледам да е след повече от две години :) макар, че и след пет, както се вижда ясно, ще е същата и дори още по-голяма трагикомедия :D
 
И аз не виждам смисъл да имаш повече от един акаунт във форум освен, ако не тролиш разбира се, в този случай трябва да имаш голяма фантазия или шизофренията да те тресе яко иначе нема лошо каго се насереш от един акаунт да си направиш друг, да смениш името на акаунта да, аз съм го сменял веднъж, но да правиш нов акаунт без причина не виждам смисъл.

Иначе много никове активни преди не ги виждам, не че следя много темите де, но примерно:
Леонсио, Бластера(който е изплюл банана), ама явно е много засегнат или простоне захвърлил онова му аз, Червения Ром;) не го виждам ама той зимата сигурно е на Малдивите....
 
Последно редактирано:
Мне, не бях стъпвал тук от началото на 2014.. За съжаление дори след 2г си е същата работа.
А на Блинки тоя смешен опит, просто не му се получи и не му прави никаква чест.
Бизнес с този човек не бих правил никога.
Форума за мен лично вече е в графа НЕКОРЕКТНИ

Следващият път ако се прееба пак, то ще гледам да е след повече от две години :) макар, че и след пет, както се вижда ясно, ще е същата и дори още по-голяма трагикомедия :D

Явно си у некъв филм :)

Не ви знам разправиите с Blinky, ама съм 99% сигурен за стария ти профил.

Ше се чуем след 3,4,5 години. Със здраве! :)
 
добре де, явно си притеснителен/на за лично, дай го тук тогава този профил, защото определено ми стана интересно
 
А. не съм. Правя леща... писах ти :)
 
мерси, сега ще го разгледам този профил да видя какви ги е сътворил, че толко мн прилича на мен :)
 
Абе, верно ли само на мен ми стана скучно да се заяждам, никакви качествени дублики..:)
 
Хамалското чалга мислене преобладава. Няма Вазов, няма Смирненски.

Апропо - Азис май вече бил Васил. Но тази новина все още не е достигнала до тук.
 

Горе