StumbleUpon, можем ли да извечем трафик от него и как?

mitakaJ9

New Member
Във форума не е обсъждана тази тема а ми стана интересно, може ли от стъмблеъпон да се докара добър трафик. Ако може то какви са хитрините, има ли хляб в стъмбле ориентиран блог. Въртят ми се всякакви такива въпроси относно този сайт. Ако някой има опит нека сподели.
 
От: StumbleUpon, можем ли да извечем трафик от него и как?

Може същото като с Фейсбука - събираш приятели, надяваш се да те добавят като " контакт " за да можеш да шерваш линковете с тях и ще си докараш приличен трафик.
 
От: StumbleUpon, можем ли да извечем трафик от него и как?

Имал съм до 800 посетителя дневно само от SU: пиковете обикновено са при дискавърито на сайта /първата му поява в СУ/ и после, ако успее да привлече добър процент лайкове и ревюта се запазва и за следващите публикации, когато ги събмитнеш, ако не - работата отива на умиране. Най- вървежни обикновено са сайтове с картинки и снимки. Не е лошо да събереш фолоувъри и да им пращаш като публикуваш, но не е от такова значение като във ФБ - системата сама се ориентира по интересите на хората и реакциите им спрямо съдържанието.
Всичко това е за ЕН сайтове, разбира се, пробвал съм и с български, но резултатът е кръгла нула.
 
От: StumbleUpon, можем ли да извечем трафик от него и как?

Без изобщо да съм събмитвал в СУ започна да ми идва трафик от там, чувствам се хепи :)
 
От: StumbleUpon, можем ли да извечем трафик от него и как?

Много трудна работа, трябва наистина да е добър сайта за да получиш трафик от SU. И без последователи не става. Бих те посъветвал да не разчиташ само на него, аз ползвам автоматизирано събмитване във всички EN социалки... хем малко трафик, хем и PR....
 

Горе