SUCCESS - Коментарите от вас!

От: SUCCESS - Коментарите от вас!

В какво ни забърка ве Борисооооооов!!!!
ТОП видео на седмицата!!!!
Това е то!
 
От: SUCCESS - Коментарите от вас!

3 те истини за успеха:

1. Борбата за успеха ми е ПО-СИЛНА от борбата ми за глътка въздух!
2. Готов съм във всеки един момент да жертвам всичко, което СЪМ, за това което ЩЕ БЪДА!
3. Аз зная че болката е до време:
-Може да продължи минута.
-Може да бъде и цял час.
-Може да остане и за година...
Но знам че болката ще отмине като дъжд и МОЯТ УСПЕХ ще заеме нейното място.
Ако се предам дори за секунда - болката ще бъде вечна!
 
От: SUCCESS - Коментарите от вас!

Добро видео, надъхващо е.

Негъра вика "тряя бачкаш толкова мноо че да забравиш да ядеш", пък като го гледам не ми прилича на някъкъв 50 кила.
Вика да не спиш, да не говориш по телефона, да не гледаш тв, да не ядеш, че за какво сме родени ние?Да бачкаме цял живот?
Някой трябва да му обясни, че не се забогатява като работиш сам(с много труд), а като караш други хора да работят за тебе(outsource).
 
От: SUCCESS - Коментарите от вас!

Книги за успеха съм чел далеч преди първото Ви посещение на интернет пространството. Това видео за мен е една безвкусна боза и евтина пропаганда. Ще бъде много по-добре, ако говорите за личния си успех (ако има такъв).
 
От: SUCCESS - Коментарите от вас!

Не си ли го наложиш сам и да го имаш горе в главата,5 години да ти мелят само ще го сънуваш тоя успех ...
 
От: SUCCESS - Коментарите от вас!

на някой намира ли му се транслатор от гетовски на английски?
че нищо не му разбрах..
но от коментарите над мен ми става ясно...
:)

то хубави съвети, ама негъра не ви казва какво е да ви прегори нервната система от преумора и после да пиете хапчета за да заспите..
 
От: SUCCESS - Коментарите от вас!

Не си ли го наложиш сам и да го имаш горе в главата,5 години да ти мелят само ще го сънуваш тоя успех ...

Това е цялата идея на видеото. Трябва да работиш за успеха си, а не да чакаш да падне отгоре.

Добро видео, надъхващо е.
Негъра вика "тряя бачкаш толкова мноо че да забравиш да ядеш", пък като го гледам не ми прилича на някъкъв 50 кила.
Вика да не спиш, да не говориш по телефона, да не гледаш тв, да не ядеш, че за какво сме родени ние?Да бачкаме цял живот?
Някой трябва да му обясни, че не се забогатява като работиш сам(с много труд), а като караш други хора да работят за тебе(outsource).

За да започнеш да се освобождаваш от купищата работа, първо трябва да имаш с какво да плащаш на работниците си. За да можеш да им плащаш, трябва да изкарваш пари, а за тази цел трябва да поработиш и да стиснеш зъби.

Иначе си прав.

Книги за успеха съм чел далеч преди първото Ви посещение на интернет пространството. Това видео за мен е една безвкусна боза и евтина пропаганда. Ще бъде много по-добре, ако говорите за личния си успех (ако има такъв).

Дано да са ти помогнали книгите. Само с четене обаче не става, казвам го от личен опит. Ако имаш предвид това, съгласен съм.

Поздравявам всички и ви пожелавам ЗДРАВА и УСПЕШНА Нова 2010 година.

Успехи,
Борисов
 

Горе