Tърся скрипт за пени аукцион!

BummeR

New Member
Здравейте! Искам да попитам какъв скрипт използвят сайтовете: stotinkovauction.com, kupisega.com и подобните на тях. Благодаря предварително.
 
От: Tърся скрипт за пени аукцион!

всичко струва пари...
 
От: Tърся скрипт за пени аукцион!

всичко струва пари...

И така да е ....аз не съм акзал, че трябва да е безплатен.
Дори и платен да е... кажи как се казва.
Благодаря за вниманието!:)
 
От: От: Tърся скрипт за пени аукцион!

И така да е ....аз не съм акзал, че трябва да е безплатен.
Дори и платен да е... кажи как се казва.
Благодаря за вниманието!:)

Пробвай в чичко Г. да напишеш :arrow:
Код:
penny auction script
:eek:

Успех:neutral:
 
От: От: От: Tърся скрипт за пени аукцион!

Пробвай в чичко Г. да напишеш :arrow:
Код:
penny auction script
:eek:

Успех:neutral:

Представи си как малък пинчер стои пред теб и лае, ама лае толкова гнусно и противно, че ти иде да го разкъсаш на милиони парченца. На теб ти епротивен лаят му а то продължава да лае....по едно време нешто със теб се случва, нещо НОВО....замъглявати се погледа, чувтваш пулса в петите си...и със едно бързо движение бъкраш в малката уста на пинчера, бъркаш до лакътя, хвашташ го за опашката (ама отвътре, докато си бръкнал в устата му) и с едно рязко движение го обръщаш на обратно като чорап.
Ей така аз съм обърнал аз гугъл и не съм намерил нищто стойностно. Не казвам че е невъзможно а просто трябва нов поглед на търсенето ново мислене и нови клиучови думи. За това съм потърсил помощ от вас. Благодаря ви!
 
От: От: От: От: Tърся скрипт за пени аукцион!

Представи си как малък пинчер стои пред теб и лае, ама лае толкова гнусно и противно, че ти иде да го разкъсаш на милиони парченца. На теб ти епротивен лаят му а то продължава да лае....по едно време нешто със теб се случва, нещо НОВО....замъглявати се погледа, чувтваш пулса в петите си...и със едно бързо движение бъкраш в малката уста на пинчера, бъркаш до лакътя, хвашташ го за опашката (ама отвътре, докато си бръкнал в устата му) и с едно рязко движение го обръщаш на обратно като чорап.
Ей така аз съм обърнал аз гугъл и не съм намерил нищто стойностно. Не казвам че е невъзможно а просто трябва нов поглед на търсенето ново мислене и нови клиучови думи. За това съм потърсил помощ от вас.

Благодаря ви!

1. Нямам намерение да си го представям, защото нямам време за такива занимания, а и стана ясно за всички, че пинчера не е гугъл, ами съм аз

2. Аукционите:
Код:
stotinkovauction[dot]bg
stotinkaaukcion[dot]bg
Използват CMS - Cactus CMS 3.8, който е разработка на хората от сайта, който ти е дал takamato Ето на този адрес, можеш да видиш, колко струва BASE лиценз за 1 домейн:
Код:
digitalfruit.ee/Auction+House+like+Swoopo/id/57/
[offtopic] takamato, мисля, че не са го "окрали", защото са листнати, като сайтове, ползващи системата им.

3.CMS-а споменат в т.2 се основава на Telebid скритпа, с някой подобрения.
На следния адрес, можеш да видиш каква е цената за основен и премиум лиценз за Telebid (значително по-ниски са)
Код:
telebidscript.com/register/
На този можеш да видиш функциите
Код:
telebidscript.com/features/
а на този, демо:
Код:
telebidscript.com/demo/

4. Има още един известен скрипт за тая цел - swoopauction
Може да се поразровиш тук, за да видиш какво предлага:
Код:
swoopoauction.com/price.html
Има демо на два вида цент аукциони, най-нисък и най-висок бид аукциони и още ...

На това също се правят 1001 клонинга, няма обаче споделен такъв в сайтовете за "нулирани" скриптове.

5. Малко светлина в тунела.
Ако може да се вярва на това демо:
Код:
telebidclone.betannica.com/
Тогава системата iTechBids 8.0 предлага възможност за цент аукцион.
За съжаление нямам достатъчно време, за да намеря читав линк към нулирана версия, макар, че има такава някъде.

В допълнение искам да ти кажа, че си направих труда да потърся из сайтовете за "нулирани" скритове и никъде няма каквато и да било версия, клонинг или нещо подобно (говоря за т.1 и т.2)

Mоже да погледнеш в Диджитъл Пойнт, където има няколко оферти за клонинги на телебид и др. такива аукциони.

И ПОСЛЕДНО - Искам да подчертая, че не съм целял да се заяждам. Тук сме да правим бизнес и да си помагаме! Недей да се засягаш толкова бързо и още повече недей да се надъхваш срещу другите така.
 
От: Tърся скрипт за пени аукцион!

Изключително полезен пост,благодаря - имаш и репутация от мен ! Преди време и аз бях тръгнал да търся информация,но не открих нищо.Та като за начало това е един много сериозен скрипт и като цяло бизнес,който не е от днес за утре.Желая ти успех с реализирането му ;)
 
От: Tърся скрипт за пени аукцион!

Изключително полезен пост,благодаря - имаш и репутация от мен ! Преди време и аз бях тръгнал да търся информация,но не открих нищо.Та като за начало това е един много сериозен скрипт и като цяло бизнес,който не е от днес за утре.Желая ти успех с реализирането му ;)

Благодаря за репутацията, радвам се, че има хора ползващи фунцкиите, които форума предлага.

По темата, намерих е това:
Код:
hXXp://rs242.rapidshare.com/files/79820004/i*Tech*Bids_*v3.rar
Заменете "XX" с "tt" и махнете звездичките от името.

Освен това, намерих и още един аукционен скрип, който е скандинавски и мисля, че разполага с функция цент аукцион, ползва се от сайта
Код:
affy.ru
Ето и линк, имайте предвид, че е възможно да го премахнат от сървъра...

Код:
hXXp://uploadbox.com/files/a21ab9aed4
Заменете "XX" с "tt".

Искам да подчертая, че е на руски втория скрипт и освен това, нямам време да го тествам, ще се радвам, ако някой го тества вместо мен и да сподели дали работи и дали има хляб в него ...

Това е доста по-стара версия и не знам, дали изобщо има фунцкия цент аукцион.
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: От: Tърся скрипт за пени аукцион!

1. Нямам намерение да си го представям, защото нямам време за такива занимания, а и стана ясно за всички, че пинчера не е гугъл, ами съм аз

2. Аукционите:
Код:
stotinkovauction[dot]bg
stotinkaaukcion[dot]bg
Използват cms - cactus cms 3.8, който е разработка на хората от сайта, който ти е дал takamato Ето на този адрес, можеш да видиш, колко струва base лиценз за 1 домейн:
Код:
digitalfruit.ee/auction+house+like+swoopo/id/57/
[offtopic] takamato, мисля, че не са го "окрали", защото са листнати, като сайтове, ползващи системата им.

3.cms-а споменат в т.2 се основава на telebid скритпа, с някой подобрения.
На следния адрес, можеш да видиш каква е цената за основен и премиум лиценз за telebid (значително по-ниски са)
Код:
telebidscript.com/register/
На този можеш да видиш функциите
Код:
telebidscript.com/features/
а на този, демо:
Код:
telebidscript.com/demo/
4. Има още един известен скрипт за тая цел - swoopauction
Може да се поразровиш тук, за да видиш какво предлага:
Код:
swoopoauction.com/price.html
Има демо на два вида цент аукциони, най-нисък и най-висок бид аукциони и още ...

На това също се правят 1001 клонинга, няма обаче споделен такъв в сайтовете за "нулирани" скриптове.

5. Малко светлина в тунела.
Ако може да се вярва на това демо:
Код:
telebidclone.betannica.com/
Тогава системата itechbids 8.0 предлага възможност за цент аукцион.
За съжаление нямам достатъчно време, за да намеря читав линк към нулирана версия, макар, че има такава някъде.

В допълнение искам да ти кажа, че си направих труда да потърся из сайтовете за "нулирани" скритове и никъде няма каквато и да било версия, клонинг или нещо подобно (говоря за т.1 и т.2)

mоже да погледнеш в Диджитъл Пойнт, където има няколко оферти за клонинги на телебид и др. такива аукциони.

И ПОСЛЕДНО - Искам да подчертая, че не съм целял да се заяждам. Тук сме да правим бизнес и да си помагаме! Недей да се засягаш толкова бързо и още повече недей да се надъхваш срещу другите така.

Благодаря за изчерпателният отговор оценявам труда ти и повярвяй ми пинчерът за мен е гугъл, не съм се заяждал, просто не съм от този типаж хора ;)
Още веднъж ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!!!
 
От: Tърся скрипт за пени аукцион!

някакво раздвижване по въпроса ??? мнения или нещо ???
 

Горе