Thank You Page - Vupros

sm666

New Member
Purvo iskam da se izvinq za latinicata. Na ba4kane sum a tuk nqmam Kirilica. Ta ako temata ne q istriqt vednaga eto i vuprosut mi.

Re6ih da si napravq edin e-book i da go prodavam. Ve4e imam e-booka i bonusite kum nego. Sega se zahva6tam sus sallescopy-to. Saita 6te sudurja home page sus sallescopy-to, Privacy, contact, about i tn. 6te ima buton "Order Now" koito 6te e vurzan kum pay-pal. Sled pla6taneto ot paypal 6te gi prepratqt na druga stranica i tuk idva problema. Ako gi pratq na stranica koqto ima link kum knigata i da dade save target e nai lesno, oba4e v takuv slu4ei vseki koito tursi v google saita mi primerno: site:gogogo.com 6te vidi indeksiranata "thank you page" i 6te moje da si q vzeme free. Ne samo tozi na4in razbirase ima o6te mnogo ma4ini da padne6 na thank you page-a nai malkoto 6te kopne linka i 6te go dade na priqtel. Vuprosat mi e kak da go napravq 4e da e za6titeno. I drugoto, moje sled paypal da padat na stranica koqto im iska email i ime za da polu4at link koito e validen naprimer 24 4asa. Oba4e neznam koq programa predlaga tazi usluga (ne sum sigoren za AWEBER). Koito ima nqkakva ideq molq da pi6e. Blagodarq mnogo i izvinqvaite pak za latinicata.
 
Mersi za burziq otgovor. Tova hubavo ama v google mi izlqzoha mnogo takiva deto predlagat "Paypal Download Manager" uslugite si. Ti polzval li si nqkoi? I drugiq mi vupros e dali go ima momenta sus subiraneto na mailite. 4e da si napravq i mail list :)
 
моето решение е следното - даваш но фолоу на всички линкове сочещи страницата с даунлоада . по този начин ще избегнеш индексирането , а това дали някой няма да даде линк на приятел е безсмислено , тъй като ако реши направо ще му прати ебоока. 8)
 
mojesh da napravish pdf a s parola, a parolata da se prashta ot paypal po emaila
 

Горе