This Page has been unpublished by Facebook

sharer11

New Member
Някой да има или да е имал този проблем? Според вас оправя ли се по някакъв начин?


Limits have been placed on .......
Вашата страница е деактивирана и не може да бъде публикувана отново.

This Page has been unpublished by Facebook.


Както и само:
This Page has been unpublished by Facebook
 
От: This Page has been unpublished by Facebook

И при мен го има това от 24 май на 15 страници бяха ми блокирали и профила, но него днес го отблокираха но страниците не още си седят така
 
От: This Page has been unpublished by Facebook

Страницата ти е банната. Имах такъв проблем преди няколко месеца. Направи нова страница със същото име и ги съедини. Не знам дали още работи, но си струва да опиташ.
 
От: This Page has been unpublished by Facebook

на мен ми блокираха 1 000 000 фена, както и домейните..
 
От: This Page has been unpublished by Facebook

за първи път ми блокират.. Аз видях един туториал, обаче, аз я нямам тази опция... Merge pages...
 
От: This Page has been unpublished by Facebook

за първи път ми блокират.. Аз видях един туториал, обаче, аз я нямам тази опция... Merge pages...
Те мисля, че ги махнаха вече тея Merge-ове, заради бъговете, дето имаше преди..
 
От: This Page has been unpublished by Facebook

на мен ми блокираха 1 000 000 фена, както и домейните..

Хубаво е да споделиш и какви са причините според теб при и методите, които си ползвал, за да ти баннат толкова страници, а и домейните, полезно ще е за колегите ти тук, нали за това е форум :) Скрити лайк бутони в сайтовете или пък Сподели, за да видиш, Харесай, за да видиш, или друго? Преди няколко дни и друг колега тук се оплака, че солиден брой страници и профили са му баннали, но така и не сподели причините... Защо, колеги не споделяте, за да предпазите други хора?? Защото те са ви конкуренция някаква ли и на принципа "аз мое да съм зле, ама и Вуте требе да е зле"?
 

Горе