tmzhosting Стойте настрана

netsurfer

Well-Known Member
Искам да споделя с вас перипетиите си с този така наречен хостинг - tmzhosting, глупавия им съпорт и липса на професионалност, много са неадекватни тези от tmzhosting
 
Последно редактирано:
От: tmzhosting Стойте настрана

чудно ми е какво те е накарало да си вземеш хостинг от нещо звучащо като tmzhosting

цената ли?!
 
От: tmzhosting Стойте настрана

Лично съм имал опит с Lunarpages - тормозя им сървърите доста, но не се оплакват. Същите номера ги правех с GoDaddy и разбрах, че не стават за хостинг, а само за домейни (доста часове сайтовете ми бяха офлайн; последно време гледам, че не е имало проблеми - може и да са си оправили сървърите; но гледам да не ги товаря с много субдомейни да не вземат пак да изпищят - само по десетина нови на месец).

Какво толкова имаш, че си надвишил лимитите за процесорно време? Аз имам скриптове на php, които четат един файл и извикват една програма на C, която чете един файл и връща едни резултати на php скрипта, който ги обработва и изплюва резултата. Тормозя сървърите на Lunarpages и GoDaddy с тези чудесии и досега само GoDaddy веднъж бяха се изложили, но това беше заради стотиците субдомейни, които бях въвел...

За HostGator съм чел хубави неща, но лично не съм ги пробвал. Ако хостингите, които ползвам не ме изритат заради процесорното време вероятно няма да ги пробвам тъй като HostGator не разрешават сайтове за Форекс (много тъпо - губят си клиентите). Много уеб майстори имат сайтове за Форекс поради големите пари, които могат да се вадят от тях.

Видях, че сайта ти е бил блог на Wordpress. Толкова ли товари един блог или имаш още няколкостотин сайта?
 
Последно редактирано:
От: tmzhosting Стойте настрана

хмм, в крайна сметка се оказа, че този сайт е бил на друг акаунт при тях, които съм забравил за платя, защото и е на мейл който много рядко отварям
smiley.gif

Препоръчвам ги
smiley.gif
 
От: tmzhosting Стойте настрана

Аз препоръчвам WebThosting тях ползвам и са им доста добри и бързички машини и то на ниска цена. Но предупреждавам, ако сте решили да им ползвате Affiliate секцията очаквайте много мъки докато си вземете парите хаха :) Явно са стиснати хората и не обичат да плащат. Иначе като хостинг услуги са перфектни и с бърз съпорт, но само това им е недостатъка.
 
От: tmzhosting Стойте настрана

Гледам, че TOS на webthosting.com и tmzhosting.com са едни и същи с тези на HostGator (или поне така изглежда на пръв поглед) - не може да се хостват сайтове за Форекс.

Някой тествал ли е tmzhosting как се държи при стотици (суб)домейни?
 

Горе