Tracking Number в Пейпал

valtex

New Member
Здравейте,Днес пейпал ми лимитира акаунта.За да го отблокират ми искат Tracking number-а на 4 транзакции от преди 15 дни...Проблемът е там ,че аз продавам услуги в Онлайн Игри ( Съответно на Геймъри ),прегледах Детайлите на самите Плащания (Payment) от тяхна страна,но не виждам никъде такъв код.От къде мога да го намеря този Трасиращ код (Tracking Number) И да потвърдя плащанията...Следователно да ми отблокират акаунта.Поздрави!
 
От: Tracking Number в Пейпал

Здравей, поискали са ти въпросния "Tracking Number" защото си регистриран като търговец. Вероятно ти правят проверка дали си коректен към клиентите си! Този проследяващ код се взема от куриерската фирма която ползваш за доставка на продуктите ти. Но при теб след като това са виртуални продукти следва да им обясниш че не предлагаш физически продукти а виртуални.

Моят съвет към тебе е:
1. Свържи се с поддръжката на PayPal обясни им какъв бизнес управляваш!
2. Предостави им всички нужни документи които ти пожелаят!
3. Докажи им че предлагаш виртуални продукти а не физически.
4. Най-важно за напред гледай да получаваш парите си като Gift т.е подарък защото така или иначе дори да стане нещо виртуални продукти ако някой от страните пусне диспут винаги се връщат парите на купувача защото не можеш да докажеш нищо защото не разполагаш с никаква документация за покупката, не можеш да предоставиш tracking number защото просто няма как като при положение че това е виртуален продукт.

Другия вариант е който ми се струва също така добър ако бизнеса ти е по-мащабен е когато направиш продажба просто да изпращаш едно писъмце по куриерска фирма на купувача примерно: Благодарим Ви, за закупуването на бла бла бла... и така при даден спор ще можеш да докажеш че ти си изпратил всичко и ще имаш tracking number и имаш шанс да не изгориш с пари.

Това е от мен ако има нещо неясно тук е пълно с хора които са жадни да помагат както и аз ако е по-силите ми ще помогна.
 

Горе