Vivid Money - безплатна нова дебитна карта

lz1nud

Active Member
Нова предплатена дебитна карта, услуга подобна на Revoult. Това е мой реферален линк, при регистрация и 2-мата получаваме по 5 евро. Който иска моде да пробва.


Аз я пробвах, мога да споделя мнения. Получавате немски IBAN. Безплатна метална карта, която може да си поръчвате всяка година. Има лимитирани оферти от 20-тина бранда на които отстъпките работят около месец. След това ако преминете на платения план, не знам дали остават (той е 10 евро на месец). Та въпросните отсъпки никак не са за пренебергване - Лидъл - 10% , IKEA - 20%, SHELL - 20%....zara и още няколко, останалите ги нямаме в БГ. Пробвал съм само с Лидъл, и кешбека работи, в ИКЕА май ще ходя като отворят отново, че сега изпуснах момента заради локдоуна.

Единствения минус че курса на конветиране от БГ към Евро не е много изгоден. Това което аз съм направил - плащам през CURVE, там съм задал валута БГ и курса през който минава обмяната си е нормален.

Предполагам че в момента фирмата още зарибява клиенти, може би след година няма да ги има тези оферти.
 
няма нищо сложно, правиш си регистрация и си даваш адрес за доставка. Тия оферти с големите отстъпки важат за по 3-4 седмици, но после излизат други и ги върят. Пробвах в шел - 20%, работи, но ми изтече тази промоция, сега имам за 10%. Иначе си прехвъряш пари от БГ банка към тях, засега имат захранване само с банков превод.
 
няма нищо сложно, правиш си регистрация и си даваш адрес за доставка. Тия оферти с големите отстъпки важат за по 3-4 седмици, но после излизат други и ги върят. Пробвах в шел - 20%, работи, но ми изтече тази промоция, сега имам за 10%. Иначе си прехвъряш пари от БГ банка към тях, засега имат захранване само с банков превод.
Meсечна такса има ли, де е уловката?
 
Уловката е курса, оказа се че и през Curve го конертират на 1.94 , но все пак с промо отстъпките е екстра. Иначе има платен план по 10 евро на месец, аз засега съм на безплатния.
 
Обичам безплатни неща.
 
Уловката е курса, оказа се че и през Curve го конертират на 1.94 , но все пак с промо отстъпките е екстра. Иначе има платен план по 10 евро на месец, аз засега съм на безплатния.
Здравей. От curve какво пращаш към vivid? евро/долар, или българска валута?
Curve добри курсове ли имат за превалутиране?
Опитвал ли си от револют да изпращаш, директно в евро към vivid?
В револют да превалутираш, доколкото знам там е добър курса, по одбър и от paysera?
и после превод във euro
 

Горе