VPS сървър проблем

DexterMorgan

New Member
Здравейте, колеги!

Имам много сериозен проблем.

Преди месец закупих VPS сървър от host . bg. Закупих и домейн при goddady. Идеята ми беше домейнът да е главен и да използва собствени неймсървъри.

Какво направих: Промених неймсървърите на домейна както следва: ns1.domain.com и ns2.domain.com. След това в hostname, насочих DNS-ите към IP-то на VPS сървъра. На сървъра създадох зона на домейна, като въведох всички нужни записи (прилагам снимка).

До тук добре. Всичко работеше ОК за около месец. Насочвах и други домейни към неймсървърите на главни домейн и те работеха без проблем. Вчера се събуждам и VPS не работи. Пиша на колегите от въпросната фирма, при което те ми отговарят, че има бъг и ще го оправят възможно най-скоро. Късно вечерта VPS се задейства, достъп до webmin, конзола...всичко работи, но не и сайтовете.

Колегите започнаха да ми обясняват, че проблема е в DNS-ите, връща някакви грешки, показва IP на амазон и т.н., а всъщност всичко се седи, така както работеше цял месец и не е променяно от моя страна. Прилагам снимка.

Моля, ако някой има идея да ми съдейства, защото колегите при които е VPS нямат идея какво да направят.



Поздрави!
 

Горе