WP_premium - помощ - върху IE7 всичко е разместено

penev75

Member
От скоро използвам в моят блог темата WP_Premium. Поиграх си доста с нея и доста нещя промених. Получи се добър резултат или поне на мен ми харесва. Обаче до сега не си бях гледал новият дизайн през IE7. Днес го погледнах и какво да видя - всичко е разместено и с грешки. Ужас.

Върнах оригиналнатя тема, която не е модифицирана от мен и открих, че дори и без модификации проблемми под IE има и то доста.

Молбата ми е някой който разбира от CSS да хвърли едно око на тези файлове в блога ми и да каже какво мога да направя за да се оправи дизайна. Твърде е вероятно да трябва да се промени и друго, но не съм чак толкова голям експерт и не мога да разбера.
 
От: WP_premium - помощ - върху IE7 всичко е разместено

Да изглежда добре, когато спра всички неща, които съм сложил в полетата и всички плъгини. Сега е много късно, но утре смятам да си поиграя и да разбера кой плъгин ми прави проблеми
 
От: WP_premium - помощ - върху IE7 всичко е разместено

Единият проблем беше със бутона на свежо

Другият проблем беше в публикацията за Text Link Ads в която бях вмъкнал кода, от тяхната страница. Всичко изглеждаше наред, но в IE всичко беше омотано. Смених скрипта с най-обикновенна картинка.

Сега в IE ми излиза грешка само за някакъв невалиден символ, който немога да намеря и смятам вече да зарязвам.
 

Горе