Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

От: От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Не знам как да коментирам и каква връзка има този добър монтаж на Путин с ЮП, но както и да е :)

Ами пак сте тръгнали да спорите,та малко да разведря обстановката. :)
А по темата:едни защитават интересите на Русия,други интересите на САЩ,трети интересите на ЕС.Проблемът е,че никой не защитава интересите на България!
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Взимам си поуката, до сега съм писал че се защитават руските интереси!
Да защитим БГ интереси, аз съм съгласен да се строи ЮП при доказани преки икономически ползи!

Ето ти чисто доказателство как работи руският държавен бизнес:
http://www.economic.bg/bg/news/4/gazprom-prizna-oskapyavaneto-na-yuzhen-potok-do-235-mlrd.html

Сключваш договор на уж приемлива цена като всичко произтича като доставки от страна на Русия, договора е със сериозни клаузи и по етапно ти оскъпява проекта!
От 3.3 милиарда в началото стана до 3,8 милиарда сега 4.2 милиарда
Ако си спомняш по разчети на правителството на Орешарски/Стойнев ще го избием след 22 години ЮП! Демек 22 години ще изплащаме лихви и главница защото финансирането ще е от тяхна страна :
http://www.investor.bg/ikonomika-i-...-polzite-ot-iujen-potok-sa-symnitelni-160716/
Това е при оценка на 3,8 милиарда

Сега вече сме в сферата на 4.2 милиарда къде ще му излезе края сигурно 30+ години ще го изплащаме! Нулева икономическа логика като сме поели редица рискове в този период на време!

БГ позицията трябва да е следната бързо изграждане на интерколетрните връзки със съседите ни - тук ЕС е осигурила по-голяма част от финансирането си! Така постигна диверсифициране за няколко милиона!
Газпром да си го строи сама или които иска да го строи!
 
Последно редактирано:
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Тия са като топлофикацията...
Ще си купиш тръби, ще си платиш за монтажа, а после ще си плащаш и за топлото дето я мине, я не, и то колкото ти кажат те.
За сметка на това, тръбите са наши, нищо че си ги купил и минават през твоя апартамент (мазе), и нямаш право да ги бараш.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Тръбите на парното не минават през твоя апартамент ;) за останалото си прав, а руснаците са по-нагли дори от топлофикация.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

А ведь столько лишних восклицательных...

Совсем обалдели.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Що трябва да пишеш на тоя недоеволюирал език...
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Що трябва да пишеш на тоя недоеволюирал език...
Защо трябва да хейтваш езика,и кое му е недоевплюираното?Имат 3 рода и 6 падежа.Английския е като турския-казват един куче,една куче и т.н...
Аргументирай се,моля!
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Ами ти сам ме аргументира. Еволюцията в езиците е именно в тяхното опростяване. Руският е на ниво старобългарски.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Ами ти сам ме аргументира. Еволюцията в езиците е именно в тяхното опростяване. Руският е на ниво старобългарски.
То по твоята логика скоро трябва да изоставим вилиците и лъжиците,та да се храним по-опростено с пръсти...:-o
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Щом това ти е по-опростеното, действай ;-)
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Страната, когато почне да си плаща данъците в България, тогава да дава акъли как да се харчат. И ако може да е на български.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

А, чак сега видях, че съм писал тук. Шегувахме се снощи с колеги на един руски форум относно слабото ниво на образованието в бившите соцстрани, а през това време съм чел и глупостите в тази тема. Та без да искам съм пуснал тук поста си. Сорри.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Така е, самогонът прави чудеса. Някоя снимка с килим на стената нямате ли?
 

Горе