Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

П.С. Като гледам как всички фенове на Ореха и ко. не пишат това е ясно доказателство, че имат сиво в главата си и ги е срам да стават на кифладжий, добре че алана не е обременен от нищо, освен от комсомола!

оправи си правописа, всеки втори пост ти е пълен с грешки и то правописни.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

оправи си правописа, всеки втори пост ти е пълен с грешки и то правописни.

Браво прогрес намери си нов аргумент да ме "победиш" :D Това да не ти е част по правопис пред госпожата по български?!? Нима ти пишеш 100% перфектно, в бързината се правят грешки, хайде стегни се малко!

Добре, намери който искаш да ме обори аргументирано, след тези писма няма кой да се нагърби с това! След наказателна процедура на Ек няма кой да се нагърби с това! Няма защото знае, че ще го вземат за кифладжия. Те не пишат защото ти така добре си се нагърбил с тази задача! Жалкото е че не се усещаш на какъв глупак се правиш, но пък на следващата среща на комсомола ще имаш какво да разказваш!
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

"Браво прогрес намери си нов аргумент да ме победиш" - кой го казва, като му стане неудобно, и почва да говори, че съм бил консомолец и партиец и платен и чета опорни точки. epic fail си отвсякъде. Нападаш други хора и то с небивалици, а на теб някой като ти каже нещо, било липса на аргументи, супер спрял си.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

"Браво прогрес намери си нов аргумент да ме победиш" - кой го казва, като му стане неудобно, и почва да говори, че съм бил консомолец и партиец и платен и чета опорни точки. epic fail си отвсякъде.

Чудесно още една проява на смяна на темата, но уви напълно безполезна! Дал съм ти толкова аргументи, за жалост нито един не можеш обориш! Всичко е официално, кофти че не го разбираш!
А до останалото поведението ти последната година и нещо го доказва - човек ако имаше достойнство нямаше да прави така неща, но не съм аз този който да съди жалкият ти живот, щом така си го избрал твоя воля! Ако няма какво да пишеш по темата спри го този спам и спри да се излагаш.
 
От: От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Утре в СЪБУДИ се по нова тв ще е Драгомир Стойнев за ЮП ще говори.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Хайде последен шанс ще ти дам да се реабилитираш поне малко, че да не те вземем за форумният шут!

След като си прочел статията и всички писма си ги видял, след като знаеш за промени по закона на енергетика и като знаеш за наказателната процедура, та след всичко това - приемаш ли че това е реалност и че Ореха и ко. че защитават само и единствено руските интереси в ЮП?
 
От: От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Утре в СЪБУДИ се по нова тв ще е Драгомир Стойнев за ЮП ще говори.

Чудесно ще гледаме как ще пелтечи - дано нещо му разберем!
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Оправи си правописа, всеки втори пост ти е пълен с грешки, и то правописни.

Опорна точка.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Опорна точка.

Опорна точка е да се говори само за опорни точки, когато няма какво да кажеш.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Браво на човека, тая остана с пръст в устата, голяма герберастка е водещата, помня я от едно време още.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Нека покажат стенограмата от КСНС,да се види кой чий интереси защитава

А иначе по темата,това е поредният зле измислен компромат от гербавите простаци

Гледахте ли Тиквата по БНТ как се подиграваше на Стойнев че заеква,все едно слушаш някакъв див прост селянин...
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Kaкво става блекаут, чакаш от капитал/ дневник опорните точки за да отговориш ли?
 
От: От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Нека покажат стенограмата от КСНС,да се види кой чий интереси защитава

А иначе по темата,това е поредният зле измислен компромат от гербавите простаци

Гледахте ли Тиквата по БНТ как се подиграваше на Стойнев че заеква,все едно слушаш някакъв див прост селянин...


Кое е компромат?
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Утре дневник/ капитал ще пишат "анализ/статия/мнение" за Стойнев и тогава ще се включи блекаут да ни "обясни" за какво става въпрос :lol:
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

aз опорни точки не са ми в главата, ти и още няколко гербави продажници само за тях говорите. Другото което е - аз на това правителство вяра нямам вмомента - масови чистки, а не им е това работата, уволнения, съкращения - подготвят управлението за бойковците и за фалшифициране на изборите, отделно назначиха протестери на ключови позиции и ги наградиха с ордени, говорят глупости, изкарват измислени кирливи ризи. Така не се прави.
Амерканско правителство е това вмомента, нормално да плюят против ЮП - ама колкото и да не се иска на такива гербави отрочета като тебе - ЮП ще се строи и нищо не зависи от псевдо писачи като тебе, нито от БГ. Да беше американски проект - най хрисимият щеше да е за тебе, американски агент си ти, продажник от класа.

оправи си правописа, всеки втори пост ти е пълен с грешки и то правописни.

Ебасимо :-o
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Блекаута остана без коментар изведнъж.
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Логично е като не си във форума да не пишеш - така става като решиш си вземеш седмици ваканс.

Който иска да си коментира мазането на Стойнев е свободен да го прави. Фактите са- Орешарско го замрази, щото не е по ЕС правилата; излизат официални писма в които, черно на бяло се защитават не БГ интереси; променят се енергийни закони + процедури от ЕС .....
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Черно на бяло,Путин е голям пич! :lol:

[video=youtube;177gGnMHBPU]https://www.youtube.com/watch?v=177gGnMHBPU[/video]
 
От: Черно на бяло: Драгомир Стойнев прокарвал интереса на Русия в „Южен поток“

Не знам как да коментирам и каква връзка има този добър монтаж на Путин с ЮП, но както и да е :)
 

Горе