Гръцко гладно нема

От: Гръцко гладно нема

Аааааа ше извиняваш ама ти предрече армагедон и то в най-кратко време! Аз ти казах, че дори да тръгне към фалит по аналогия с нас поне 20 години ше фалирва! Ама то е ясно, че тва нема как да стане. Интересно ми е с гръцките дцк каква ще е играта дали да си купим един вагон, като нема паре за остров...

Не отговори за комунизма, но явно ти харесва риториката:
Както и да е, blackout8, нали ги разбираш, дай предложения как можем да спечелим някой лев от гръцката глупост. Примерно, с оглед на предстоящата макроикономическа рамка - гърция фалира, ама си остава в еу, т.е няма граници, какви бизнес възможности се откриват за нас в бг?

Да изкупиш за начало имоти на килограм.
Да посредничиш за прехвърляне на бизнес от там тук.
И като се върне драхмата и жестоко падне да внасяш евтин зехтин. И да играеш къси драхми, та това е като цяло. Подценени активи да купуваш ама има и риск от радикализация така, че умната.

Като цяло това е Гърция произвежда само зехтин и туризъм

Ще ме светнеш ли кога фалираха маляките и върнаха драхмата, че аз нещо съм пропуснал?!?

Няма как да фалира държава, която е bail-out-ват, други държави!

Ако маляките наистина фалираха и върнаха драхмата, точно описаното от мен ще се случи.

Спокойно ще го видим и това до година две - сега гърците си предадоха суверена на Брюксел както и банковия си суверен, ще почне една вълна от декапитализация и няма на кого да се сърдят и в един момент като ги изцицат ще ги захвърлят.
А в този целият процес всички в Гърция ще губят от стандарта си - имай търпение и всичко ще го видиш, не бързай да ми влизаш с бутонките по теми, които те вълнуват само от перспективата, че виждаш как имат добър живот сега и че ти харесва на почивка там. Трябва да проявиш и икономическа и финансова мисъл, но скоро време ще видиш и това проявление в гръцката икономика.

Знаеш ли, че Варуфакис има проверка от съда за държавна измама и нанесени щети на гръцката икономика от десетки милиарди евра?
 
От: Гръцко гладно нема

Шото нема разлика, ръзвираш ли
Миналата седмица бех за три деня на халкидики и цените са сащите
Другата седмица пак ще ходя и ши направя сравнението, а можи и интервюта да взема от местните
Ама на пръв поглед не им са отразява кризата, те драматизират малко, ама като нас не са били и нема да бъдат

Като се вдигнат данъците ще го видиш спокойно.

За да има някаква логика това, което визираш избери си някакъв макро икономически индикатор най-простият ще да е БВП и ако толкова им вярваш кажи, че след 1 година или до края на година няма да имат разлика спрямо БВП от 2-тото тримесечие. Избери си нещо, което е обективно, защото самата банкова ваканция им нанесе огромен удар и от този извод пак губиш баса. А проявленията на тази ваканция скоро ще ги видим.

На маляките само туризма ще им остане, но ако това ти е становище за икономическо сравнение - то по-добре да не го говорим. Знаеш ли че маляките туризма им е по-малък като % от БВП спрямо нашият? Така, че може да смяташ колко им е обречена икономиката, щом само за туризъм говорите като двигателят им - а този туризъм ще бъде ударен от нови данъци ...
 
От: Гръцко гладно нема

...За Гърция сагата с дълга е на път да приключи с нови 56 милиарда евро помощ, още инвестиции, по-ниски ставки за храните и лекарствата, помощи за бедните, а на българите им се пада да бъдат съдирани от високи сметки за ток, парно, скъпа вода и африкански доходи...


Повече ТУК

Икономиста не се хаби да отговаряш на поста, не може да разбереш какво им е на хората и какво искат
 
От: Гръцко гладно нема

Смешно комуне си, как ще потичат, като кредиторите искат да се приеме те първа 3-та вълна от законодателни промени и реформи и чак тогава евентуално да седнат да преговарят и чак тогава ще дават пари и то на час по лъжичката.

Кредиторите на Гърция продължават да настояват за реформи, за да дадат пари

Как искаш някой да те вземе повече от комунистичеки шизофреник, след като нямаш никаква връзка с реалността и най-вече главният ти мозък.
 
От: Гръцко гладно нема

...За Гърция сагата с дълга е на път да приключи с нови 56 милиарда евро помощ, още инвестиции, по-ниски ставки за храните и лекарствата, помощи за бедните, а на българите им се пада да бъдат съдирани от високи сметки за ток, парно, скъпа вода и африкански доходи...

Повече ТУК
Икономиста не се хаби да отговаряш на поста, не може да разбереш какво им е на хората и какво искат

Чакай, чакай. Източникът е:

..... budnaera.com - Епохални времена. :lol: Те пък посочват за източник - 7plus7.net /bultimes.com - и зачитаме: ‘The Bulgarian Times“ е...... всекидневник за новини анализи и коментари ........във виртуалното пространство сме от 01.07.2015 г. :lol:

Яко кредибилни източници, една идея по-правдоподобни от Блиц. Може би ако утре отворят нов сайт от който да плюят недоказани пропаганди ще е още по-правдоподобно... хахахахах

Get outta here!
 
От: Гръцко гладно нема

Чакай, чакай. Източникът е:

..... budnaera.com - Епохални времена. :lol: Те пък посочват за източник - 7plus7.net /bultimes.com - и зачитаме: ‘The Bulgarian Times“ е...... всекидневник за новини анализи и коментари ........във виртуалното пространство сме от 01.07.2015 г. :lol:

Яко кредибилни източници, една идея по-правдоподобни от Блиц. Може би ако утре отворят нов сайт от който да плюят недоказани пропаганди ще е още по-правдоподобно... хахахахах

Get outta here!

Комунетата обаче все от един такива могъщи инфо агенции се информират и приемат всичко за чиста момента.
Сигурно Крумеца, е по-вярвал както милиони негови коми събратя от Северна Корея, че корейците вече са кацнали и на слънцето.
Колко жалка картинка е човек делегирал сивото си вещество на някой друг ...

Круме продаде ли си магазина бе момче и на каква цена?
 
От: Гръцко гладно нема

Ровим една идея по-навътре:

budnaera.com/ epohalnivremena.com
Registrant Name: Adrian Antonov
Registrant Organization: 1
Registrant Street: 3695 Arundel Dr
Registrant City: Arundel

7plus7.net
Registrant Name: Velko Velev
Registrant Organization: Sedem plus Sedem EOOD
Registrant Street: Georgi Kirhov 7
Registrant City: Svilengrad

bultimes.com
Registrant Name: KRUM FILYOVSKI
Registrant Organization:
Registrant Street: UL. UILYAM GLADSTON 3
Registrant City: SOFIA


Ама така ви отнемам от удоволствието.... Гугълнете сами имената и ще намерит връзки с:

анти-шистов газ, анти-САЩ, анти- Европа, про-Русия, про-комунизъм, анти-продажба на БГ земя, нацсоциализъм и т.н. и т.н.

"ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ, ГОВОРИТ МОСКВА" :lol:
 
От: Гръцко гладно нема

Круме, още ли твърдиш, че не си комуне и че имаш реална представа за живота, след като се нормираш от комунистически сайтове и статиите в тях, няма нищо общо с реалността - сигурно си гордостта на вашите!
 
От: Гръцко гладно нема

Следващия път ще гледам да има статии поне за 3 гръмнали руски ракети и поне за 2 доказани престъпелние на Путин за да приемеш сайта за достоворен. И задължително да е гост автор някой като Иво Инджев двамата с него направо сте си лика прилика
Чакай си евтините имоти на Халкидики и падението на гърците. На мен ми е достатъчно да ги уважавам като народ които знае какво иска.
 
От: Гръцко гладно нема

Разобличих очевидно пропагандните сайтчета и получих червена ряпа от ReminD, цитирам:

"ще ти иба майката и платен американси агент

хахахахахахахахаххахахахахаххахахахахахахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахаххахахахахахахах


Това , че аватарът ми изобразява ГОРЯЩ американски долар го оставяме настрана...


Ейй, колко жалко е да си проста червена мижитурка :lol:
 
От: Гръцко гладно нема

Следващия път ще гледам да има статии поне за 3 гръмнали руски ракети и поне за 2 доказани престъпелние на Путин за да приемеш сайта за достоворен. И задължително да е гост автор някой като Иво Инджев двамата с него направо сте си лика прилика
Чакай си евтините имоти на Халкидики и падението на гърците. На мен ми е достатъчно да ги уважавам като народ които знае какво иска.

И още един белег да познаеш комуниста, никога не се извинява, а гледа да те захапе както може, но ти си някакъв нов вид шит палячо комуне.

Та Крумец сега дай да направим тест, комуне ли си или безмозъчен човек - ще се извиниш, ли че въведи в заблуда за кои ли път или не? След като разбрахме, че никой още няма да им отпусне нищо, което е контра на глупосите от онзи линк. Та ще се извиниш ли за заблудата или не? Ако не то си по дефиниция комуне - на бялото черно казва, ако кажеш да, то тогава това е становище за мисловното ти ниво. Та кое избираш?

На мен за какво са ми имоти в Халкидики?

Уважаваш един народ, който кръв ще повръща, но пари не връща. Уважаваш византийските номера, същите тези номера, които са ни съсипвали от исторически план. Също така уважаваш и лидера на този народ, които сам си предаде народа.

Нали знаеш, че най-големите предатели са комунистите - та човече, всичко в тебе говори една дума КОМУНЕ!
 
От: От: Гръцко гладно нема

Разобличих очевидно пропагандните сайтчета и получих червена ряпа от ReminD, цитирам:



хахахахахахахахаххахахахахаххахахахахахахахахаххахахахахахахахаххахахахахахахахахаххахахахахахахах


Ейй, колко жалко е да си червена мижитурка :lol:

Той Аланчо е една видна жалка мурзилка, какво може да направи - псува и от жлъч ще се удави защото не знае какво да мисли. Типично поведение на комуне и мурзилка.

Ей Аланчо, я кажи вожда ти бяла златка, що така гласува за референдума? Що не гласува вожда ти в подкрепа на мажоритарен вот и задължително гласуване - нали за това се бореха 10 години. Ей жалка работа сте!
 
От: Гръцко гладно нема

По-ясно от това, че гърците ще лапнат още милиарди няма. Това какво ти се иска на теб и какво се случва по света са различни неща. Гърците пак ще си гледат кефа, а тук ще се блее по форумите колко са били жалки.
 
От: Гръцко гладно нема

По-ясно от това, че гърците ще лапнат още милиарди няма. Това какво ти се иска на теб и какво се случва по света са различни неща. Гърците пак ще си гледат кефа, а тук ще се блее по форумите колко са били жалки.

Дам след като не се извини, значи си доказано комуне - все пак има някаква стойност в живота ти в този форум - биваш лакмус за комунета!
А по линия на гърците и милиардите - ще бъде на много висока цена, споконо мисля, че въпреки плоските ти сиви гънки и сам ще можеш да видиш контраста в обозримото бъдеще!
 
От: От: Гръцко гладно нема

Разобличих очевидно пропагандните сайтчета и получих червена ряпа от ReminD,

Е той сега последно атакистче ли е или комундела?! Или недай си боже отроче на потомствени комундели, ама конвъртнат на (руски) "националист" ... Да не дава Господ (споменавам го, защото техния лидер "Бялата Златка" е богослов и често го цитира) такова чудо да ти влезе в къщата :)
 
От: От: Гръцко гладно нема

Ровим една идея по-навътре:

budnaera.com/ epohalnivremena.com
Registrant Name: Adrian Antonov
Registrant Organization: 1
Registrant Street: 3695 Arundel Dr
Registrant City: Arundel

7plus7.net
Registrant Name: Velko Velev
Registrant Organization: Sedem plus Sedem EOOD
Registrant Street: Georgi Kirhov 7
Registrant City: Svilengrad

bultimes.com
Registrant Name: KRUM FILYOVSKI
Registrant Organization:
Registrant Street: UL. UILYAM GLADSTON 3
Registrant City: SOFIA


Ама така ви отнемам от удоволствието.... Гугълнете сами имената и ще намерит връзки с:

анти-шистов газ, анти-САЩ, анти- Европа, про-Русия, про-комунизъм, анти-продажба на БГ земя, нацсоциализъм и т.н. и т.н.

"ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ, ГОВОРИТ МОСКВА" :lol:
Интересно! Идеята, да проверяваш собственика на даден сайт, когато искаш да се информираш, е чудесна!
В случая посочените два източника 7plus7.net и bultimes.com вероятно означават, че собственика е един или двамата въртят обща далавера. Кой обаче е шефчето на мрежата. Дали е Крум Фильовски или бившия СДС-ар Велко Велев?
Според мен и в двете издания статиите са поръчкови и някои движи цялата схема с подобни сайтове. Сигурен съм, че си има организация с отчети, заплащане и т.н..
 
От: Гръцко гладно нема

@Бластерче, чакам си обещаното от бас:

За първи път от нациската окупация маляките използват бартер(по явен индикатор за осрано положение в една икономика от бартера няма):
http://www.reuters.com/article/2015/07/29/eurozone-greece-barter-idUSL5N1083XJ20150729
 
От: От: Гръцко гладно нема

@Бластерче, чакам си обещаното от бас:

За първи път от нациската окупация маляките използват бартер(по явен индикатор за осрано положение в една икономика от бартера няма):
http://www.reuters.com/article/2015/07/29/eurozone-greece-barter-idUSL5N1083XJ20150729

Ти не виде ли, чей в банята,,, ей за ена бутилка узо шиго извадите сос съпунката, даго ева
Язе шиса разплатя с теве, шото мие приятел,,, кажи ми адрес дати пратя узото
Ши дойда с ена рускиня, от мени узото, от теби водката,,, хихихи
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Гръцко гладно нема

Не бех в банята ана халкидики и Блекито ши трева да черпи, шото стандарта на гръците ней спаднал, дажи напротив,,,, къто винаги са имат за голема работа,,, къто блондинките приказват за димокрацията и спасяването на свето. Черните политически краски са при назе, они гръцките блондинки само розови краски виждат и даже всеки ден празнуват димокрацията
Ясо,,, дъго ева
 
От: Гръцко гладно нема

Не бех в банята ана халкидики и Блекито ши трева да черпи, шото стандарта на гръците ней спаднал, дажи напротив,,,, къто винаги са имат за голема работа,,, къто блондинките приказват за димокрацията и спасяването на свето. Черните политически краски са при назе, они гръцките блондинки само розови краски виждат и даже всеки ден празнуват димокрацията
Ясо,,, дъго ева

Ходиш на таверни в туристическа част и реши, че всичко е ок с гърците?!?
Самият факт, че могат да теглят сега по 420 евра на седмица а преди месеци могаха неограничено трябва ти говори.
Самият факт, че има бартерна икономика в определени част на страна, говори за разруха на фин. система.

Само глупаците правят кардинални заключения от туризма - влизаш в една зона където е всичко се стреми да е 6+ за сметка на всичко и правиш заключение 6+ е икономиката им и им е вдингат стандарт.
За това ти казвам избири си макро индикатор и го гледай, а не като лайк съди - защото само бартера е показателен фактор за срив на икономика и стандарт.
 

Горе