АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Като не ти отърват данните - били манипулативни. :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде иди погледни данните на БНБ за депозитите на населението и фирмите да видиш как хубаво растат. Как и потребление и инвестиции се свиват. За външните инвестиции няма да говорим - там положението е тотално зле и трябва да минат години, докато се върнат на нивата при Дянков.

А ти си чакай да оправят икономиката. Ще си останеш с чакането, лошо е, че не само ти.

Математика и ти моето момче приключи с дебатите с мен не мога да обръщам внимание на хора които елементарни неща не могат да видят.

23 - За 76-Против и само 1% нямат мнение - След като това нищо не ти говори просто няма смисъл да си губя повече времето за да водя дискусии с тебе.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика и ти моето момче приключи с дебатите с мен не мога да обръщам внимание на хора които елементарни неща не могат да видят.

23 - За 76-Против и само 1% нямат мнение - След като това нищо не ти говори просто няма смисъл да си губя повече времето за да водя дискусии с тебе.

Ти изобщо не водиш дискусии, а си лаеш самостоятелно. Я вземи игнорни целия форум, па си пиши сам.
Тъкмо ще отбиваш номера, че проявяваш някаква дейност пред тия, които ти плащат.
Баси надъхания агитатор.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Когато на Мантата не му е изгодно, просто излиза с тоя номер. Дано да му плащат, щото иначе....не е добре работата.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Разбирасе че ми плащат за вас тримата ми плащат и допълнително вредни - Ама не си струва

Спорете си помежду си кой е по велик умник а мен просто ме игнорирайте
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Разбирасе че ми плащат за вас тримата ми плащат и допълнително вредни - Ама не си струва

Спорете си помежду си кой е по велик умник а мен просто ме игнорирайте

То ти се мислиш за голям умник - специалист по всичко, и компетентен по абсолютно всичко, ама като не ти изнася, почваш да дрънкаш глупости, да се държиш надменно, и да се правиш, че ти е под достойнството да отговаряш на такива като нас.
Ама всъщност си един залухаво-праволинеен агитатор на идеите на майката партия.
И изобщо не ми дреме, дали ще го прочетеш или не.
Това е предназначено за другите, които ти четат платените тъпотии и ти вЕрват, като на царчето навремето.
 
От: Re: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

те са по 200 лв при нас в една медия... но ги даваме като бонус към рекламна кампания при медийно партньорство или премиум акаунтите имат по една безплатно ... и няма много желаещи как и да е :)

Желаещи за сериозен и нормален бизнес в България почти няма. Каквото и да агитира мантамана. :lol:
Кой е луд да харчи пари нормално, след като основните неща в бизнеса зависят от БСП/ДПС мутрите? Създадени от БСП/ДПС. Още преди БСП да проведе финансовата реформа по обедняването на всички българи с фиксинга на долара, летящ по-бързо от Ферарито на Шумахер в добрите им години.
Теглиш голям кредит от банка, след два дни твоите пари са повече от всичките пари на банката, и я купуваш. :D
Правиш си банка, задължават се заводите, все още работещи, да си преместят парите в тази банка, изтегляш парите и фалираш банката. 8)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Странно преди четири години имаше доста желаещи - Сега няма явно последното управление е било по смъртоносно и от чумна епидемия
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

манта, нали вече от половин година ГЕРБ не "съсипва" България - как ще коментираш следното?

1381583_10202021238403407_1351142532_n.jpg


Това е щанда на България на Апимондия 2013.
За да не не затруднявам много, това е пчеларската "олимпиада" - на всеки 4 години цял свят се събира, за да си свери часовника в пчеларския сектор.

Интересно ми е твоето мнение и за резултатите от гласуването за следващата Апимондия през 2017 година? Кандидати са България, Италия, Швеция и Турция.
Гласуването е следното:
България - 9
Италия - 44
Швеция - 49
Турция - 135

България изпада във все по-голяма световна изолация, а ти ми агитираш колко е добро това правителство?

Дано си спазарил мненията си в евроцентове. Щото иначе ще си най-тъпия в този форум!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр на тебе яко ти хлопа дъската щом реши че от това се определя международната изолация просто нямам думи, ще трябва и теб да спра да те коментирам - Явно много сме го закъсали с Италия и Швеция щом общо не можем да съберем резултата на великата сила Турция дето до скоро си биеше протестиращите по площадите.

Също така къде видя че ГРОБ са спрели да съсипват държавата - Те го правят с още по голямо настървение - 100 дена платени демонстрации и всякакви опити да блокират работата на народното събрание - хубавото е че народа вече им омръзна от техните мушенгии и това най добре си личи в отливът който регистрират последните месеци с този темп до евроизборите може да са и трета политическа сила.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Няма политик, който не краде, но при герберите поне имаше някакъв ясен план. Без инфраструктура, било то пътна или културна няма инвестиции, а и те отпушиха еврофондовете. Колкото и да е прост, ББ излизаше и си казваше нещата както са, нищо че неговите фирми си изпълняваха проектите, но поне имаше някаква активност. А сега единственото ново нещо, което прочетох е въвеждането на избираем турски език в българските училища. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Няма политик, който не краде, но при герберите поне имаше някакъв ясен план. Без инфраструктура, било то пътна или културна няма инвестиции, а и те отпушиха еврофондовете. Колкото и да е прост, ББ излизаше и си казваше нещата както са, нищо че неговите фирми си изпълняваха проектите, но поне имаше някаква активност. А сега единственото ново нещо, което прочетох е въвеждането на избираем турски език в българските училища. :)

хахахаххахахахахахахахахахахахахахахахаха по-голяма простотия не бях чел от много време.

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=45820


При герберите плана беше - само ние крадем, другите умират и народа умира.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Имаше план и те го изпълниха перфектно - занулиха Фискалният резерв изтеглиха няколко милиарда борчове - Фалираха бизнеса и си биха камшика - Сега ще се спотайват и ще правят мизерии докато държавата поукрепне малко и пак ще се опитат да я източат.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Явно много сме го закъсали с Италия и Швеция щом общо не можем да съберем резултата на великата сила Турция дето до скоро си биеше протестиращите по площадите.

Явно познанията ти за грижите на турските правителства за местната икономика и наука са от неща като CNN...
Независимо коя партия е на власт там, местната икономика е на първо място.

Всъщност днес чух още една новина, която ме кара все повече да подкрепям това правителство, дето твърди, че е на БСП и ДПС (въпреки дълбоките ми съмнения, че това е така!): Над 310 000 (триста и десет хиляди) българи са признати от правителството и ЕС за бедни и ще получават безплатна храна. Според www.google.com/publicdata, който се позовава на Световната банка, населението на България е 7 476 000. Това са над 4 % официално бедни. Ако приемем, че 2 000 000 българи са гурбетчии като теб, то процента скача към близо 6. Ако махнем нетрудоспособното население под 18 годишна възраст, количеството на официалните бедни ще надмине с доста 10%. Съмнява ме в Европа да има друга такава държава.
Като знаем нещата в България, е интересно колко от парите ще стигнат до тези кухни и какво ще е качеството на продуктите и храната?!
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Вискяр не си ми интересен и преди ти казах ако искаш да водиш някакъв разговор с мен си намери подходяща тема - домати краставици и тн. където си компетентен.

Да ми обясняваш че България е попаднала в международна изолация защото на олимпиадата по пчеларство нашата кандидатура е на 4-то място е даже обида за средно интелигентен човек да ти отговаря.

Аз те питам вече 10-ти път Коя година те изгониха от полицията и от кога не си член на БКП - докато не ми отговориш на тези въпроси не ме занимавай с пчеларските си олимпиади


За трети път го казвам не съм длъжен да уплътнявам времето на всеки дето го гонят някакви комплекси.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Да ми обясняваш че България е попаднала в международна изолация защото на олимпиадата по пчеларство нашата кандидатура е на 4-то място е даже обида за средно интелигентен човек да ти отговаря.
Явно бесепарството ти е на генетично ниво - от времето на БКП, когато се установяваше Диктатура на Пролетариата. Така някога омаловажаваха класирането на последно място. Съжалявам, че не е имало само две кандидатури, та да напишеш "България остана на второ място"... :lol:

Аз те питам вече 10-ти път Коя година те изгониха от полицията и от кога не си член на БКП - докато не ми отговориш на тези въпроси
Не смятам да си толкова улав, колкото се опитваш да докажеш. Нали имаше претенции да си добър уеб мастер...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Айде на еФтиния ток другари и другарки и БСП-еари

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2013/10/07/2156128_durjavnata_energetikata_-_vse_po-zadlujniala/

Държавната енергетиката - все по-задлъжняла. Заемите на Българския енергиен холдинг към дъщерните му компании са нараснали над четири пъти за девет месеца и надскачат 1 милиард лева.


Най-голямото увеличение настъпва само за три месеца - от края на юни до края на септември 2013 г. сумата е нараснала почти двойно, от 573 млн. на 1.045 млрд. лева.



Къде ще отиде част от заема от един милиард. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Явно бесепарството ти е на генетично ниво - от времето на БКП, когато се установяваше Диктатура на Пролетариата. Така някога омаловажаваха класирането на последно място. Съжалявам, че не е имало само две кандидатури, та да напишеш "България остана на второ място"... :lol:


Не смятам да си толкова улав, колкото се опитваш да докажеш. Нали имаше претенции да си добър уеб мастер...


Вискаяр коя година те уволниха от полицията и до коя година си бил член на БКП ?!!?!?!!

Отговори на този въпрос и след това давай акъл кой какъв комунизъм го гони
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Айде на еФтиния ток другари и другарки и БСП-еари

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2013/10/07/2156128_durjavnata_energetikata_-_vse_po-zadlujniala/

Държавната енергетиката - все по-задлъжняла. Заемите на Българския енергиен холдинг към дъщерните му компании са нараснали над четири пъти за девет месеца и надскачат 1 милиард лева.


Най-голямото увеличение настъпва само за три месеца - от края на юни до края на септември 2013 г. сумата е нараснала почти двойно, от 573 млн. на 1.045 млрд. лева.



Къде ще отиде част от заема от един милиард. :lol: :lol: :lol: :lol:

Колкото до тока, зимата ще има ексцесии с бомбастични сметки, помнете ми думата. Частното енерго в Самоков работи на пълни обороти, но вече с политичеески чадър от депутата сали.

Аз вече получих леко пренадута сметка, в месеци където нито климатик нито печка се пуска сметката ми скочи с 20лв от предходните месеци на климатик. Честито ви намаление.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Колкото до тока, зимата ще има ексцесии с бомбастични сметки, помнете ми думата. Частното енерго в Самоков работи на пълни обороти, но вече с политичеески чадър от депутата сали.

Аз вече получих леко пренадута сметка, в месеци където нито климатик нито печка се пуска сметката ми скочи с 20лв от предходните месеци на климатик. Честито ви намаление.

дано зимата да е истинска ЗИМА! 8)
 

Горе