АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Искаш да кажеш, че Англия няма демократично правителство?


С кой точно е воювала Англия или коментираш сблъсъците с ИРА, които вече на практика ги няма.

Или може би искаш да коментираш излизането на Шотландия от УК чрез референдум и как никой там нищо не им казва и никой не ги бие по канчетата.


Щото Украйна като каза, че не иска в Евразийските шитни на Путин и веднага почна боя по канчето.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Щото Украйна като каза, че не иска в Евразийските шитни на Путин и веднага почна боя по канчето.

Е, точно Америка и Европа го почнаха, а не Русия!
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Матемематик да не си завършил някакво Американско училище или Английска гимназия или да работиш в някаква Американска компания или нещо подобно?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

С кой точно е воювала Англия или коментираш сблъсъците с ИРА, които вече на практика ги няма.

Или може би искаш да коментираш излизането на Шотландия от УК чрез референдум и как никой там нищо не им казва и никой не ги бие по канчетата.


Щото Украйна като каза, че не иска в Евразийските шитни на Путин и веднага почна боя по канчето.



Само ми обясни това сериозно ли го написа и го мислиш или просто е нелеп опит да се пошегуваш за да замажеш глупостите дето написа в предния пост?
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Е, точно Америка и Европа го почнаха, а не Русия!


Аз питах що САЩ не го почна в Канада?

Там до гъза им са. Могат да си спретнат едно превратче там и да си приберат Канада само за 2 дена. Ама не го правят. Отишли в Украйна да го правят.

Всичко се случва около Русия - може би там е проблема.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Бандеровците днес пак успяха да обезвредят терорист в Луганск... Крил се е в детска количка и е бил с ятак (ятакът лежи ликвидиран на полянката) ...

ngUzqBAdC4E.jpg
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Само ми обясни това сериозно ли го написа и го мислиш или просто е нелеп опит да се пошегуваш за да замажеш глупостите дето написа в предния пост?


С кой факт точно не си съгласен?

Що Янукович не подаде оставка като му я искаха на 3-тия ден и не организираха избори и да се яви Янукович и да ги спечели пак?

Щото знаеше, че няма да ги спечели и затова се закучи и предпочете да хвърли цялата страна във война.

Или пропускаш този факт и как точно почна цялата история.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Матемематик да не си завършил някакво Американско училище или Английска гимназия или да работиш в някаква Американска компания или нещо подобно?

Тцък - просто знам как работи Света и съм се нагледал на простотии и промиване на мозъци с години.

Опитвам се да накарам и някой друг тука да почне да мисли, ама гледам нямам особен успех - хората искат да се убиват за безсмислени каузи и да бъдат бедни, вместо да си гледат живота и живеят в мир и разбирателство.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Бандеровците днес пак успяха да обезвредят терорист в Луганск... Крил се е в детска количка и е бил с ятак (ятакът лежи ликвидиран на полянката) ...

ngUzqBAdC4E.jpg


Ти се беше отказал да пишеш - гледам пак си се върнал.

Аз туй и не можах да разбера що почна тая война и кво искаха терористите - приличат на бой в Пернишка дискотека - не е важно за кво, важно е бой да има.


А и територията да е мизерна и хората да бягат от там.
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Ти се беше отказал да пишеш - гледам пак си се върнал.

Аз туй и не можах да разбера що почна тая война и кво искаха терористите - приличат на бой в Пернишка дискотека - не е важно за кво, важно е бой да има.


А и територията да е мизерна и хората да бягат от там.

Мършо фашистка, хайде да се разберем с добро. да не съм те видял повече да се обръщаш към мен. За да не се налага да ти показвам нагледно защо фашистите не заслужавате да живеете.

Не става въпрос за това, че си тъп (не всеки е имал възможност да получи съответното образование и да може да разсъждава, така че глупостта ти донякъде е оправдана - такива са времената). Обаче освен образованието има и етични норми.

Надявам се да ме разбереш от първия път (колкото и да ти е трудно).
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Strana, мършата е либерастка, а не фашистка ;) Между другото, една такава мърша пукна тия дни в Русия. Интересно ми беше да прочета същите шизофренични мантри, каквито пише тука нашия математик.

Валерия Новодворская

640px-Valeriya_Novodvorskaya3.jpg


"Изобщо не ми пука колко ракети ще изсипе демократична Америка по недемократичен Ирак. Колкото повече, толкова по-добре. Така както не ме ужасява и това, което стана в Хирошима и Нагасаки. Вижте какво бонбонче стана после Япония. Просто „Сникърс“. Япония днес има либерален парламент. Просто си струваше."
 
От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Strana, мършата е либерастка, а не фашистка ;) Между другото, една такава мърша пукна тия дни в Русия. Интересно ми беше да прочета същите шизофренични мантри, каквито пише тука нашия математик."

Знам ти теорията за разликата между фашизма и нацизма, но "теорията е суха". Когато нещо мисли като фашист и се държи като фашист, то си е фашист. Ти колкото и да симпатизираш на фашистите в резултат на някои споделяни техни идеи, няма как да станеш фашист. Докато "математика" в резултат на някакви жизнени или семейни премеждия се е превърнал в изрод.

И няма нищо общо с либерастите или петата колона, които пишат определени мисли заради пари и заплащане, това е донякъде дори "бизнес", колкото и да е гнусен. Докато на тоя никой не му плаща, на него наистина му е кеф да пише това, което пише. Все пак имах време да го наблюдавам преди месеци. Не е само от тъпота, извратени са му понятията, което е нещо съвсем друго.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Джордж Сорос призна, че е отговорен за събитията в Украйна. Линк: cross.bg/ykraiina-soros-rysiya-1413421.html
А всеки който желае, може да си намери оригинала в Infowars.com
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За Новодворска...

Има една теория, че е била един от най-силните агенти на руските спецслужби. Предизвикваше такава погнуса в нормалните хора, че дори враговете на Путин спираха да залитат по либерализма и русофобията.

Пък и да погребваш един от най-известните в света русофоби с руски държавни почести е съмнително наистина. Когато Березовски умря като куче в Англия никой дори не си направи труда да го погребе в Русия, макар че това му бе и предсмъртното желание, а беше и написал лично писмо на Путин с молба да му позволи да види Русия преди да умре. Докато сега за Новодворска по всички държавни руски медии цари "или добро, или нищо". Лошо пишат само в независимите медии.
 
От: От: От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За Новодворска...

Има една теория, че е била един от най-силните агенти на руските спецслужби. Предизвикваше такава погнуса в нормалните хора, че дори враговете на Путин спираха да залитат по либерализма и русофобията.

Пък и да погребваш един от най-известните в света русофоби с руски държавни почести е съмнително наистина. Когато Березовски умря като куче в Англия никой дори не си направи труда да го погребе в Русия, макар че това му бе и предсмъртното желание, а беше и написал лично писмо на Путин с молба да му позволи да види Русия преди да умре. Докато сега за Новодворска по всички държавни руски медии цари "или добро, или нищо". Лошо пишат само в независимите медии.
Не знам, ама наш' математик е говорил абсолютно същите неща тука за това, че антомните бомби над Япония били хубаво нещо, щото видиш ли след това Япония станала просперираща страна. Иначе тая е абсолютен психопат или брилянтен актьор.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

За бомбите над Япония беше дори смешно отначало (всеки луд с номера си), но после се видя, че наистина го мисли.

Има някои тънкости в днешното образование и пропаганда (примерно, в японските учебници по история нещата се описват така (датите са примерни, не ми се търси в момента): "През февруари СССР обяви война на Япония. През август бяха метнати атомни бомби над Хирошима и Нагазаки".

И двете неща са верни, само че днешните японски ученици остават с впечатлението, че тези атомни бомби ги е метнал СССР.

Та зомбирането е едно, а липсата на вътрешен морален "стержень" е съвсем друго.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

BTW, опълченците (без да искат) прецакаха Стивън Сегал.


Човеко ще идва в Крим след месец на мотошоуто на Нощните вълци и щеше да пее там с групата си част от химна на Донецката Народна Република (ДНР). Обаче преди малко слушах Олег Царьов, който каза, че днес са се разбрали съюза на донецката и луганската републики вече официално да се нарича Новорусия.

Да е честита вече официалната Новорусия, разбира се, но дали Сегал ще успее да разучи новия химн на Новорусия дотогава е под въпрос.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

С кой точно е воювала Англия
Войната за Фолклендските острови.
Това, че тогава най-вероятно не си бил роден, не означава, че е било през Средновековието.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

С кой факт точно не си съгласен?

Що Янукович не подаде оставка като му я искаха на 3-тия ден и не организираха избори и да се яви Янукович и да ги спечели пак?

Щото знаеше, че няма да ги спечели и затова се закучи и предпочете да хвърли цялата страна във война.

Или пропускаш този факт и как точно почна цялата история.



Янукович си подаде оставаката съвсем нормално. Не той окървъви протестите. До последно силите на реда не нападаха демонстрантите въпреки убиването на колегите им от "мирните" граждани.

За пореден път се убеждавам, че хората защитници на хунтата в Украйна просто живеете в някаква ваша паралелна вселена
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Янукович си подаде оставаката съвсем нормално. Не той окървъви протестите. До последно силите на реда не нападаха демонстрантите въпреки убиването на колегите им от "мирните" граждани.
За пореден път се убеждавам, че хората защитници на хунтата в Украйна просто живеете в някаква ваша паралелна вселена
Те много добре знаят,че лъжат,по-лошото е,че такива защитници на хунтата,при една подобна ситуация в България(Не дай си Боже) ще убиват жени и деца,и такива като нас,които виждаме истината и им я казваме директно...
 

Горе