АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не съм тук да градя добро мнение за себе си, а за да ми е забавно и ако не си забелязал това е така от години.
Да се изложа, да се изложа... колко пък да се изложа:) чак да ме е срам утре да изляза на улицата ли?
Кофти е че в твоите очи съм тъпанар, но ще го преживея и без това няма спомен с теб да сме приятели или поне познати. Дори след седмица, няма да помня че си казал нещо подобно, явно мнението ти не ми е приоритет...

А иначе ще ми е много интересно, когато дойдат братушките, колко от вас интелигентните ще ги е яд че не са избягали навреме в лошата Америка или поне в извратената Европа?

Но казваш това не важи за проамериканската пропагнада и лобизъм за ощетявне на България :lol::lol::lol:


Нищо лично ама големи тъпанарщини пишеш. Да не говорим как се излагаш с простотиите си.
 
От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Възникна още една интересна ситуация.


Русия ще праща втори конвой с хуманитарна помощ, този път за жителите на Донецк и може би не с камазите, които са на технически преглед, а със сканиите на Правителството на Москва.


Тъй като Русия не е признала ДНР, то тези камиони трябва да минат през украинската граница. Обаче цялата граница на Донецка област вече е под контрола на опълченците.


Ясно е, че Русия може да прати каквото и когато си поиска дори и по вода (опълченците чрез Седово и Новоазовск стигнаха до морския бряг), но за да спази буквата на международното право трябва да изчака хуманитарната помощ да се провери и евентуално обмити от украински граничари.


Ако хунтата пак почне да създава пречки, да каканиже и да се мота като при първите камиони е ясно какво ще стане. Но ми е интересно ако хунтата каже: "Пращайте". Откъде ще мине хуманитарната помощ тогава и дали опълченците ще допуснат украински митничари на завзетите вече от тях КПП-та?

 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Рашън рашъън, халодная машина трудно стопля, ай наздрави за победния марш, севодня пабеда завтра патеря и наканца, шото победите ви са такива побеждавате но не правите нишо и пак сначале
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

@ Страна, дарагой шими пръднеш на сайдера като ми даваш червени репи в други теми, схватаеш што яз сам себя хачу пачурпит с етаму, ну наздаровя
 
От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Не съм тук да градя добро мнение за себе си, а за да ми е забавно и ако не си забелязал това е така от години.
Да се изложа, да се изложа... колко пък да се изложа:) чак да ме е срам утре да изляза на улицата ли?
Кофти е че в твоите очи съм тъпанар, но ще го преживея и без това няма спомен с теб да сме приятели или поне познати. Дори след седмица, няма да помня че си казал нещо подобно, явно мнението ти не ми е приоритет...

А иначе ще ми е много интересно, когато дойдат братушките, колко от вас интелигентните ще ги е яд че не са избягали навреме в лошата Америка или поне в извратената Европа?



Руснаците не са тръгнали за никъде, за разлика от американците.


Едно е да се забавляваш, съвсем друго да осираш пейзажа.

Темата е сериозна, не е като да се дърлим каква е релната цена на даден домейн и кой доставчик е по-изгоден. На теб ако ти се воюва на мен не. Ходил съм хем в казарма, хем съм видял и война на живо. Американците за едни добри, за други лоши, но крайната им цел е война. А ние сме точно по средата да евентуален конфликт.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

След ДНР и опълченците на ЛНР преминаха в контранастъпление. Ако всичко се развие по план, войниците на хунтата ще бъдат обкръжени и в мариуполския котел. През последните два дни Киев натрупа доста техника и хора там, така че при успех на опълчението плячката ще е доста голяма, а хунтата ще е в положение да разчита само на уж обещаните военни доставки от САЩ. Които изобщо не са сигурни, тъй като почнат ли САЩ да поставят оръжие, то няма никакъв проблем това да почне да прави и Русия и изведнъж гражданската война между въоръжение от остаряло 1-во поколение може да почне да се води с 4-то, та дори 5-то поколение. Което не би било желателно за цяла Европа.

 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

http://www.darikfinance.bg/novini/1...%E0+%E8%E3%F0%E0%F2%E0+%ED%E0+%CF%F3%F2%E8%ED

Русия, ако не бъде подкрепена от Китай, нищо няма да постигне.

Е то Скиделски като не знае какво иска да постигне Русия, затова и ги пише тези врели-некипели.

Не мога да разбера защо нито един от тия пишман-анализатори не може да повярва, че това, което казват МИД и Путин е вярно - те искат мир в Украйна, не искат бази на НАТО в Украйна и не пречат Украйна да ходи където си ще - просто ако отиде (теоретично я приемат в ЕС), то Русия ще сложи мита на стоките от Украйна, за да не става реекспорт. Което е съвсем нормално и логично.

Няма руски войски в Украйна и Русия не поставя оръжие на опълченците. Преди седмица гледах как Мозговой обикаля по магазините за военна екипировка в Москва и купува облекло. В кеш. Това са фактите. Всичко останало са измислици и пожелания.

Обаче анализаторите си почват некви си техни умозаключения и на базата на фалшиво избраните си цели правят и погрешни изводи.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

http://www.webcafe.bg/id_253965495_Kak_Rusiya_zaplashva_Bulgaria

Ей ся го открих и това, не знам до колко е вярно, но все пак различна гледна точка.

Хайде да бъдем малко по-сериозни. Вие дори не знаете какво се случва в собствената ви държава или разбирате новините с дни закъснение, а тръгвате да обсъждате чужди.

Работният проект на горецитираната глупост бе публикуван онзи ден. В нея временен министър на отбраната де факто обяви война на друга държава (няма значение, че е Русия, просро ще е по-зле, ако Русия възприеме това сериозно). Не обичам да коментирам български политици, но когато това го прави министър на отбраната, то този трябва да бъде съден за държавна измяна (нанася неизчислими вреди и последици на собствената си страна в политически и дипломатически план) или публично да бъде обявен за невменяем. И без това с членството си в НАТО сте една от първите вероятни цели, ако Русия бъде принудена да се отбранява, а сега и това.

Тъй като с право и политици и граждани се възмутиха от този проект, то го отзоваха. Президентът ви (Плевнелиев) каза, че било добре да се публикува работен проект, тъй като щели да се чуят повече различни мнения при обсъжданията. ОК.

Просто запомнете, че специално в тази тема българските медии са нежелани. Едните преписват с три дена закъснение от западните медии (които нямат нито един постоянен журналист в Донбас и могат само да предполагат какво се случва там), а другите преписват с три дена закъснение от мен и от други рускоезични медии (като дори не правят разлика кои са руски, кои са украински и с каква насоченост са).

Досега в тази тема не съм видял актуална информация от българска медия. Както и по българските телевизии. Много са зле - и като обективност, и като отразяване, и като скорост.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

http://www.webcafe.bg/id_253965495_Kak_Rusiya_zaplashva_Bulgaria

Ей ся го открих и това, не знам до колко е вярно, но все пак различна гледна точка.

Част от представените исторически факти (по отношение на съединението) може да са тотално изопачени и грешни. Казвам може, защото не съм историк, а използвам като база за сравнение едно сравнително скорошно историческо предаване (по повод на събитията по съединението) излъчено по БНТ1.

Ако искате, мога да попитам във форума на nauka.bg, където има доста професионални историци. Но ако идеята е само насъскване един срещу друг, тогава по-добре да не питам и всеки да си го въобразява както му е удобно.
 
От: Re: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

...Темата е сериозна, не е като да се дърлим каква е релната цена на даден домейн и кой доставчик е по-изгоден...

Ехо... вие нормални лис сте? как може да симпатизирате на русия?
темата била сериозна? а сериозно е положението, но темата е пълен ташак, някакъв пропагандьорник ви засипва с буламач и вие се кефите?

Това е сериозна тема:
http://www.webcafe.bg/id_253965495_Kak_Rusiya_zaplashva_Bulgaria
прочтете я внимателно

Руснаците ще те накарат насила да се биеш, няма да питат какво искаш и как го искаш.
Путин се изживява като сталин и хитлер взети заедно. чел ли си история? я открий разликите с нещо което се е случило няколко десетилетия по-рано?

и пак да ви попитам, като дойдат тук руснаците, накъде ще бягате? към иран или към Америка а?

Трябва да сте пълни ИДИОТИ, за да не виждате че ние сме втора линия, след украйна на кого идва ред?
Княжество България ще отиде към русия, а в най-добрия случай Източна Румелия ще е почти в НАТО,.. като турска провинция.

Платения дебил ви плямпа тъпотии и казва на черното бяло, а вие се кефите, понеже сте комплексирани копеленца и ви е яд че америка парадира със сила и успехи? Ако русия или китай станат първа сила в света, мислите че ще живеем в по-хубав свят ли?

на пропагандьора работата му е това, да ви замаже очите и да успее да убеди слабите звена / лабилни келеши и откровени идиоти / в правотата на своите думи. Да изглежда сериозен и стабилен. не е моя вината че е пълно с такива и му връзват.
Явно ви харесва да сте отпадъка на Европа- таквива и ще си останете.
 
Последно редактирано:
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

«Мы строим настоящую крепость. На помощь украинским военным вышло много горожан. Все как мурашки строят защитные сооружения. Я больше чем уверен Мариуполь выстоит и не попадет в руки российским войскам.

Кроме того официально сообщаю, что на Донбассе сформированы множество партизанских групп под единым флагом и централизованным командованием.

Я обещаю, что если захватчики продолжат мы подорвем все мосты, мы будем жестко истреблять блядей. Я не исключаю, что мы подорвем газовые магистрали и тогда Россия будет качать газ через хуй!

Мы сделаем так, что пожалеет весь мир и тогда все мы восстанем против агрессора 21 века!»

Партизан Леший.

10640997_4435686186927_6077845747490593738_n.jpg


Слаба работа. Направо да пускат атомни бомби.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

webcafe.bg/id_253965495_Kak_Rusiya_zaplashva_Bulgaria

Гадния Путин пречи на Българияа 25 години, докато Брюксел и Вашингтон правят неистови усилия България да стане Швейцария на Балканите.
За Турция да не говорим...
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

AMOUN, само в нечии фантазии Русия представлява опасност за България. Дали сме в СССР или в ЕССР аз лично разлика не виждам, защото не гледам телевизия (там водят пропагандата колко хубаво е в ЕССР). В конфликта в Украйна ние не би трябвало да имаме роля както и в тъпите санкции на ЕС, защото това не са санкции срещу Русия, а срещу България (санкции налага големият на малкия, а не обратното). Проблемът с газа лесно може да се реши ако спрат да ни облъчват с анти-турска пропаганда, защото през тях можем да се докопаме до иранския газ (които също "са лошите" по медиите). Не е случайна фразата "интересът клати феса". Само дето ние не гоним нашия интерес, а се борим за чужди интереси.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

AMOUN, само в нечии фантазии Русия представлява опасност за България. Дали сме в СССР или в ЕССР аз лично разлика не виждам, защото не гледам телевизия (там водят пропагандата колко хубаво е в ЕССР). В конфликта в Украйна ние не би трябвало да имаме роля както и в тъпите санкции на ЕС, защото това не са санкции срещу Русия, а срещу България (санкции налага големият на малкия, а не обратното). Проблемът с газа лесно може да се реши ако спрат да ни облъчват с анти-турска пропаганда, защото през тях можем да се докопаме до иранския газ (които също "са лошите" по медиите). Не е случайна фразата "интересът клати феса". Само дето ние не гоним нашия интерес, а се борим за чужди интереси.


Искрено се надявам да си прав и дори съм готов да ти метна една тава кебапчета, ако това което казваш се окаже вярно и публично ще се самопорицая и извиня за тъпанарските ми изказвания.
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Искрено се надявам да си прав и дори съм готов да ти метна една тава кебапчета, ако това което казваш се окаже вярно и публично ще се самопорицая и извиня за тъпанарските ми изказвания.

Още тази зима ще стане ясно точно колко дълбоко сме скочили в ямата с лайната. Проблема е, че дори с кеф дълбаем и дъното на кенефа. Дори се хвалим с това пред света.....
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Още тази зима ще стане ясно точно колко дълбоко сме скочили в ямата с лайната. Проблема е, че дори с кеф дълбаем и дъното на кенефа. Дори се хвалим с това пред света.....

И за ттеб ще има кебапчета не се притеснявай... :lol::lol::lol:
Днес изядох две... баси кебапчетата яки, нямам търпение да дойде утре и да изям още 5-6
 
От: АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

И за ттеб ще има кебапчета не се притеснявай... :lol::lol::lol:
Днес изядох две... баси кебапчетата яки, нямам търпение да дойде утре и да изям още 5-6

Споко аз съм от тия дето за тях винаги има
 

Горе