Абе, какво му има на българина?

От: Абе, какво му има на българина?

Петров, какви глупости пак пишеш бе, човече? Кажи какво ти трябва сателтина навигация на комбайна и дистанционно управление или като цяло автопилот искаш всичко да е ти е - виж за начало услуги на НИК.
Или сакаш някви хибридни семена и био торове от калифорнийски червеи или ти трябват еврйските хидромилиорации или ти трябват дрони? Много ми е чудно какво няма в магазина за агрикултури, но защо така има всичко в складовете за агрокултири? Чудно ми нашите завалии фермери как така правят рекорден износ без тази иновация?

Абе да питам, това че си мога да си управлявам бизнеса от последният модел на ябълката, счита ли се че ползвам иновативен продукт или не?
 
От: Абе, какво му има на българина?

Петров, какви глупости пак пишеш бе, човече? Кажи какво ти трябва сателтина навигация на комбайна и дистанционно управление или като цяло автопилот искаш всичко да е ти е - виж за начало услуги на НИК.
Или сакаш някви хибридни семена и био торове от калифорнийски червеи или ти трябват еврйските хидромилиорации или ти трябват дрони? Много ми е чудно какво няма в магазина за агрикултури, но защо така има всичко в складовете за агрокултири? Чудно ми нашите завалии фермери как така правят рекорден износ без тази иновация?

Абе да питам, това че си мога да си управлявам бизнеса от последният модел на ябълката, счита ли се че ползвам иновативен продукт или не?
Недей да се разпенваш толкова :) В България иновативните стоки по принцип не вървят. По-скъпи са, а и българина не е много склонен да купува необичайни и "странни" стоки. Добре бе, ще ти кажа, какво визирах. Макар, че съм абсолютно убеден, че нито сега нито след година, можеш да намериш повече от няколко на брой клиенти за тази стока.
Става въпрос за хидропонни системи и изкуствени среди за разтеж, които от няколко години се предлагат на световният пазар в няколко разновидности и от няколко производителя.
 
От: Абе, какво му има на българина?

Недей да се разпенваш толкова :) В България иновативните стоки по принцип не вървят. По-скъпи са, а и българина не е много склонен да купува необичайни и "странни" стоки. Добре бе, ще ти кажа, какво визирах. Макар, че съм абсолютно убеден, че нито сега нито след година, можеш да намериш повече от няколко на брой клиенти за тази стока.
Става въпрос за хидропонни системи и изкуствени среди за разтеж, които от няколко години се предлагат на световният пазар в няколко разновидности и от няколко производителя.

Имам голям интерес в агросектора, затова ме интересува какво толкова няма, това няма ли ти помогне?
http://www.hollandgrowconnection.com/categories.php?CategoryID=16
http://indoorgardens.bg/sisteme-de-irigatie/хидропонни-системи
https://rastena.com/shop/333

Виждаш и сам, че има и се предлага - сега мисля, че няма интерес да ти давам инфо от ебай и Хамериканските сайтове и магазини защото там е мания това ...
 
От: Абе, какво му има на българина?

Ами то точно българите с такова отношение попадат под категорията на "Вечно мрънкащи, вечно драпащи". Ако някой те е излъгал, си е лично твой проблем и твоя грешка.
В света честен политик и честен търговец няма и добре че. Това са сфери които изискват специфичен подход. Ако някой изисква повече или ако някой иска повече за труда си - хубаво, или го приемаш, или отпращаш, не е кой знае каква дилема.
Ако някой не заплаща достатъчно - ми отиваш при друг.
Всичко е много просто, но го превръщате в някакво изкривено "Възрожденско мислене", което просто няма място.
Човек сам си избира на мами или да го мамят, това е човешко, а не българско.
 
От: Абе, какво му има на българина?

Остави го човека, объркан е. Добре, че братята Христо и Евлоги Георгиеви бяха лоши капиталисти и българи, та да могат да дарят златните си левове за построяването на Софийския университет. Щото ако мислеха като колегата... :)
 
От: Абе, какво му има на българина?

Остави го човека, объркан е. Добре, че братята Христо и Евлоги Георгиеви бяха лоши капиталисти и българи, та да могат да дарят златните си левове за построяването на Софийския университет. Щото ако мислеха като колегата... :)

Щяха да ги дарят за създаването на коми интернационала да е тук и после да има морал в печалбата с други думи да се работи ако може на червено - къв си гаден капиталист, не знам с кви очи се гледаш хората - сигурно с алчните си свински капиталистически очи виждай и последните стинки в джоба на горкият утруден човек :lol:
 
От: Абе, какво му има на българина?

Уха, вие двамцата яко сте се нахейтили. Само така, в тоя дух да продължавате, и да не се откажете, ей.
 
От: Абе, какво му има на българина?

Уха, вие двамцата яко сте се нахейтили. Само така, в тоя дух да продължавате, и да не се откажете, ей.
Въх, верно ли съм се нахейтил е маняче? :lol:
 
От: Абе, какво му има на българина?

Уха, вие двамцата яко сте се нахейтили. Само така, в тоя дух да продължавате, и да не се откажете, ей.

Нашият не знае какво пише, но все хейт и мрънка в главата - хейт срещу българина, хейт срещу печалба, хейт срещу стоки който ги няма в БГ, а нашият не знае къде да ги търси, сигурно хейтиш сутрин обед и вечер, като вечерта двойно за спорта ... едно благодаря да беше казал, след като ти дадох от къде си вземе хидропонни системи и оборудване, не няма но аз съм бил хейтъра ... ей такива палячовци като теб правят лошото име за всички ...
 
От: От: Абе, какво му има на българина?

Съберете пари за една ковра и малко да отпусне напрежението човека :D
Нашият не знае какво пише, но все хейт и мрънка в главата - хейт срещу българина, хейт срещу печалба, хейт срещу стоки който ги няма в БГ, а нашият не знае къде да ги търси, сигурно хейтиш сутрин обед и вечер, като вечерта двойно за спорта ... едно благодаря да беше казал, след като ти дадох от къде си вземе хидропонни системи и оборудване, не няма но аз съм бил хейтъра ... ей такива палячовци като теб правят лошото име за всички ...
 
От: От: Абе, какво му има на българина?

Съберете пари за една ковра и малко да отпусне напрежението човека :D

Да си пусне в ДМС и добри хора да му дарят нЕкой леФ
 
От: Абе, какво му има на българина?

Пратете смс на DMSKOVRA, дарете един лев (без ддс) за колегата Петров. Дарете му щастие :lol:
 
От: От: Абе, какво му има на българина?

Нашият не знае какво пише, но все хейт и мрънка в главата - хейт срещу българина, хейт срещу печалба, хейт срещу стоки който ги няма в БГ, а нашият не знае къде да ги търси, сигурно хейтиш сутрин обед и вечер, като вечерта двойно за спорта ... едно благодаря да беше казал, след като ти дадох от къде си вземе хидропонни системи и оборудване, не няма но аз съм бил хейтъра ... ей такива палячовци като теб правят лошото име за всички ...
Добре се справяте, само още малко настойчивост и постоянство в хейтването.
 
От: От: Абе, какво му има на българина?

Добре се справяте, само още малко настойчивост и постоянство в хейтването.

Ти с заради този хейт ли го обърна на българофобия?
 
От: Абе, какво му има на българина?

На кой номер да пратя ДМС-а
 
От: Абе, какво му има на българина?

На кой номер да пратя ДМС-а
Аз ще пратя направо КОВРИТЕ. Сега ги опаковам и по Еконт айде 2 породисти Коври, да носят радост и утеха. Едната се казва Чумица Ньедна, а другата Гърлена Дояята.

ПС: Ако някой има коври за размяна, да пише на маймунско @!
 
От: Абе, какво му има на българина?

Малии тези сигурно са страшни, прати миги, че имам да плаша едни елементи,,,
 

Горе