Абе само мен ли ме мързи толкова

От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Аз целогодишно съм си в това състояние ... хаха Да живеят фрийлансерите :)
Добре казано. :) Хващаш се един ден и започваш да даваш задачи и олекваш от към бюджет, но знаеш, че нещата не седят.

То кой не го мързи, но важното е това да се превъзмогне някак. Или да се направи така, че да не пречи на бизнеса. :)
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

А мен не ме мързи. Преди месец пуснах нов проект. В момента съм във последна фаза на следващия...
Сега се е подквасило морето, грехота е да не извадиш лъжицата и да гребеш. След 3 години всички ниши ще са претъпкани!!!
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

А мен не ме мързи. Преди месец пуснах нов проект. В момента съм във последна фаза на следващия...
Сега се е подквасило морето, грехота е да не извадиш лъжицата и да гребеш. След 3 години всички ниши ще са претъпкани!!!

Много си прав. Сега е момента да се прави каквото се прави, за да се жъне след време.. иначе ще стане много трудно, като гледам как се бълват нови сайтове постоянно във всяка една ниша..
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

Много си прав. Сега е момента да се прави каквото се прави, за да се жъне след време.. иначе ще стане много трудно, като гледам как се бълват нови сайтове постоянно във всяка една ниша..
Да, прави си много. Преди време бе лесно, сега трябва да си по-добър и търпелив. И не само. Винаги трябва да си в час със ставащото. В този ред на мисли (знам че темата е за мързел) искам да кажа, че има ниши в момента не толкова развити и шанса чука на вратата всеки път. Въпроса е леко да се засили там където искате и всичко ще си доиде от само себе си.

Ако седиш и се ослушвай и се оправдаваш с кризата и не знам си какво, след време някой ще е захапал голяма част от някой пазар, а за теб лапацио на Ескалибур (дано да съм намекнал добре). За това нека си почиваме, но нека и поне в този период мозъка да цъка. И в същото време е важно и амбицията да я има. Днес благодарение на тази тема отделих малко време да прочета и статии в стила: "Повишаване на продуктивността", "Как се става лидер на пазар" и подобни.
 
От: Абе само мен ли ме мързи толкова

... в психологията мързел е отсъствие на мотивация и воля ... виж кое от двете е :) или и двете ?
 

Горе