Адсенсе въпрос

kriso89

New Member
Здравейте искам да ви попитам някой дали е процедирал така ? Събрал съм сумата от 100 $ , но примерно искам да взема повечко пари кеш и съм дал задържано плащане... нека си се трупат парички.. според вас добре ли е това? Има ли рискове примерно адсенсе да каже след време имате фалшиви кликове или нещо от сорта да си измислят ? И да баннат акаунта с цялата сума. Общо взето въпроса ми е дали е добре да се държат парите при тях, или моментално да бъдат изтегляни.
 
От: Адсенсе въпрос

Щом като ти вадат - взимай, така е най-добре според мен. А и е по-сигурно да са при теб парите. А и не виждам смисъл да чакаш.
 
От: Адсенсе въпрос

накрая на месеца имаш ли над 100 искай си ги незнаеш утре какво ще стане да не увиснеш накрая ... те и без това ще пристигнат след време ати ако исакш си ги трупай някъде под дюшека например :)
 
От: Адсенсе въпрос

Вземай защото може да не ги докопаш повече. Нищо не се знае може някой да ти направи мизерия и накрая ти да го отнесеш, взимайййй докато можеш!
 
От: Адсенсе въпрос

а с western union какво стана?

Google Adsens не могат да ти кажат след време, че имаш невалидни кликове, след като си натрупал сумите.
Сумите се трупат след като са сметнали невалидните кликове. Тоест парите, които виждаш като спечелени, са си твои
 
От: Адсенсе въпрос

Да ама е имало случай когато казват че има измама и запорирват цялата сметка натрупана до момента!
 
От: Адсенсе въпрос

Прави сте по добре да ги зимам и аз така мисля, лошото е че като ги зема бързо ще ги профукам за глупости..;]
 
От: Адсенсе въпрос

ти можеш да профукаш за глупости и крупни суми събирани 5 години :)

и аз го мога това :)

естествено , че ще си ги теглиш сумите .......Г. не е банка .........няма смисъл да ги държиш там ......все едно да си трупам заплатите при работодател и да не ги вземем всеки месец ..........те някои депутати така правят де , не чакат на заплатите си :)
 
От: Адсенсе въпрос

С Уестърн Юниън и без това е безплатно получаването, няма такси, няма удръжки. Тъй че наистина си ги взимай и си ги трупай където искаш - в някоя дебитна карта примерно :)
 
От: Адсенсе въпрос

а с western union какво стана?

Google Adsens не могат да ти кажат след време, че имаш невалидни кликове, след като си натрупал сумите.
Сумите се трупат след като са сметнали невалидните кликове. Тоест парите, които виждаш като спечелени, са си твои

Ако има невалидни кликове (т.е. ако смятат, че той си е кликал по рекламите) направо ще му изтрият акаунта и няма да получи нищо. Също така ще му забранят завинаги да ползва Google AdSense.

При мен с уестърн юниън
имаше прехвърляне на евро в долари и после долари в левове
при което се получава разлика от 4-5% по- малко от сумата която очакваш

И на мен са пробвали да ми направят този номер - успяха само първия път. После се усетих и като разбера какво се опитват - сменям банката. Задължително изисквай парите в долари или, ако ги искаш в лева - по курса на банката, а не на Western Union, който е неизгоден.

Задължително питай предварително дали може да се обръщат от долари към левове по курса на банката, а не на WU. Ако не може - отиваш на друго място. Досега в ОББ е било най-безпроблемно (никога не са се опитвали да ме метнат). В ЦКБ си платих допълнително за превалутиране долар-евро-лев по курса на WU (неизгоден), а в Експресбанк имам едно успешно превалутиране долар/лев по курса на Експресбанк и един опит да ме прекарат с превалутиране долар/лев по курса на WU.

>> Най-добрата банка за Western Union (получаване)
 
От: Адсенсе въпрос

Един тип така,като тебе чака към 500 долара бяха някъде се събрали.Получи честитка,че не му е чиста работата и познай взе ли си парите :cry:
 
От: От: Адсенсе въпрос

При мен с уестърн юниън
имаше прехвърляне на евро в долари и после долари в левове
при което се получава разлика от 4-5% по- малко от сумата която очакваш

Мм да
наистина при различните представители на WU се работи различно

току що бях в друг офис и ми казаха, че може да изтегля направо долари

Веднъж ме питаха кой е този Гугъл.
Само едно име ли е и т.н
 
От: От: От: Адсенсе въпрос

Мм да


Веднъж ме питаха кой е този Гугъл.
Само едно име ли е и т.н


те не познават Другаря Гугалов ?
това е наказуемо:)

аз ги вземам в един чейнд който работи с WE
няма такива центрофуги да ти въртят 15 валути
вземаш в долари и бягаш :)
тея в ЦКБ трябва да ги съдиш ...
дева миндилите
помня веднъж при един трансфер за китай искаха да ми обърнат ДОЛАРИТЕ В ЛЕВОВЕ И ПОСЛЕ ПАК В ДОЛАРИ ЗА ДА ГИ ПРАТЯТ :)
да са няакви малки суми разбирам ама в случая... че се наложи да си отварям сметка в долари да внеса там доларите и те да ги изпратят през сметката ...


В ДРУГ КЛОН НА ТАЯ СЪЩАТА БАНКА СИ МИСЛЕХА ЧЕ СУПЕРВАЙЗЕР ОЗНАЧАВА СИСТЕМЕН АДМИНИСТРАТОР ... :):twisted::twisted::twisted:
 
Последно редактирано:

Горе