Адсенс промени

creeds

New Member
Днес като влизах в профила си излезе ми някакво споразумение или може би промени в условията за ползване, но затворих браузъра и сега не ми го показва при вас дали е излизало подобно нещо днес ?
 
От: Адсенс промени

Погледни в notifications, там трябва да си стои писмото или в мейла, с кйто си регнат в адсенс.
 
От: Адсенс промени

Мен нещо са ми пратили на мейла от doubleclick-noreply @ google.com, ама малко ми непонятно какво точно искат, иначе днес не съм отварял адсенса.
 
От: Адсенс промени

да, и при мен имаше писмо , но не го прочетох, само го потвърдих...някакви промени
 
От: Адсенс промени

При мен е информативно само, няма нищо за потвърждаване.
да, и при мен имаше писмо , но не го прочетох, само го потвърдих...някакви промени
 
От: Адсенс промени

Излезе ми, това било някакво споразумение за правилата и т.н. и се наложи да го приема, също така имаше да ми се зададе следващият път това споразумение, но така в профила неможеш да влезеш.Явно праят някаква промени в условията и правилата.
 
От: Адсенс промени

Е на мен ми се появява с влизането в Адсенс, и нямам избор - или приемам новите условия, или излизам от адсенса ...
Някой чете ли подробно какви са промените ?
 
От: Адсенс промени

И на мен сутринта ми се появи като отворих профила, но не съм се зачитал и аз. :)
Е на мен ми се появява с влизането в Адсенс, и нямам избор - или приемам новите условия, или излизам от адсенса ...
Някой чете ли подробно какви са промените ?
 
От: Адсенс промени

това са някои промени , които всички издатели на адсенс ще трябва да потвърдят ,ако искат да продължат да използват програмата.
 

Горе