Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Кое лого Ви харесва най-много?

  • bgdesigner

    Votes: 13 25.0%
  • bgdesigner

    Votes: 1 1.9%
  • dreamdevise/ganio

    Votes: 6 11.5%
  • dreamdevise/ganio

    Votes: 1 1.9%
  • _____Freya_____

    Votes: 1 1.9%
  • _____Freya_____

    Votes: 3 5.8%
  • Иван Домузчиев

    Votes: 6 11.5%
  • Saphire

    Votes: 2 3.8%
  • stoineff

    Votes: 7 13.5%
  • Teo_

    Votes: 3 5.8%
  • xland

    Votes: 9 17.3%

  • Общо гласове
    52
  • Poll closed .
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Ние решихме да направим нова анкета, включваща фаворитите и от двата форума - гласовете са сборни и от двата форума:
http://bul-mamma.com/hyde-park-scene/finalno-glasuvane-za-logoto-samo-za-favoritite/

Предполагам, че вече ви омръзна да се занимавате с това лого, затова не я пускам и тук анкетата, но все пак, ако има желаещи, ще я пусна.
 
Абе голямо избиране. Вие Папа все едно избирате. То кво се учудвам. Аз за това не ходя с жената на пазар. Такова ми се мамата.

За това не се.притеснявай. Пускай още една! Но пиши, че е финална. :)
 
От: Re: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Абе голямо избиране. Вие Папа все едно избирате. То кво се учудвам. Аз за това не ходя с жената на пазар. Такова ми се мамата.

За това не се.притеснявай. Пускай още една! Но пиши, че е финална. :)

Смятай какво мислене е пред женитба :)
 
Re: От: Re: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Смятай какво мислене е пред женитба :)

Иначе колата да е червена, ама стане ли дума да се избира лого...мале, гледай как слънцето започва да угасва. :)

Дайте сигнал какво се случва. И без това топ авторите са тук.
 
От: Re: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Абе голямо избиране. Вие Папа все едно избирате. То кво се учудвам. Аз за това не ходя с жената на пазар. Такова ми се мамата.

За това не се.притеснявай. Пускай още една! Но пиши, че е финална. :)

Не просто жестоко се прецакаха с името и с овцата! Късно загряха и в началото от женски инат (семейните мъже сме спецове в областта) не си признаха грешката, но сега им влезе четвъртит и видяха, че кефа не е като при кекса и секса.
:lol:
 
Re: От: Re: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Не просто жестоко се прецакаха с името и с овцата! Късно загряха и в началото от женски инат (семейните мъже сме спецове в областта) не си признаха грешката, но сега им влезе четвъртит и видяха, че кефа не е като при кекса и секса.
:lol:
Направо им сипа с големия черпак. :)
 
От: Анкета за гласуване за лого на форума "Алтернативата"

Нямах никакво време изминалите дни. Сега не знам дали има смисъл да пускам анкета.

Да обясня, ако някой не е разбрал - събрани са гласовете от двата форума, като величини с еднаква тежест. Можеше и по друг начин да стане - като величини с различна тежест - процентният фаворит от тук да се добави към анкетата, защото при около 50-те гласа общо от тук някак се размиват нещата, но в крайна сметка така се реши да е финалната анкета.
 

Горе