Афилиейт платформи извън ЕС?

StudentOfLife

New Member
Здравейте на всички!

Интересуват ме (както заглавието подсказва) всякакви афилиейт платформи и програми, който изплащат сумите на афилиейтите си по банков път и най-вече, извън ЕС.

Нямам регистрация по ЗДДС (не мога да се регистрирам, заради работата, а и честно казано не искам - кой иска да плаща не 10%, а 20% данък по избор😁), та затова не мога да получавам средства от ЕС без регистрация по ЗДДС, но имам странични проекти и търся някакъв списък с подобни платформи.

До този момент, след ходене по мъките и опити да получа отговорите от някои мрежи имам следното:

  • Commission Factory - Австралия, плащат с банков трансфер
  • Partner stack - Канада, плащат с банков трансфер
  • Clickbank - САЩ, плащат с банков трансфер (хем, че .... продуктите са доста 90s там)
  • Share A Sale - не съм сигурно от коя държава изпращат преводите, но ме отказаха регистрацията 2 пъти
  • Impact - Имат офиси из цяла Европа и други страни, така, че мисля, че най-вероятно изплащат от ЕС
Ако може да ми предложите и други, ще съм благодарна! Единственото изискване е да са извън ЕС - нишата няма значение. Приемам всички предложения.

Само за уточнение, самоосигуряващо се лице съм, плащам си данъци и осигуровки от години, не съм в сивия сектор, така, че моля да не ми предлагате да мина към сивия и "пари под масата", както се казва

Благодарско предварително!
 
Последно редактирано:

Горе