Безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути!

iisark

Member
Здравейте,
Искате ли да си направите безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути?Можете да го направите тук: [url]http://bgpage.net[/URL]
Използвал съм платформа на wordpress и все още добавям подобрения .Очаквам вашите мнения и предложения- какво ви харесва у какво не.Всички тук знаем колко са важни линковте за SEO,така че давайте,само без СПАМ!
 
От: Безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути!

думата "почни" я замени със "започни"
Такова правило със повече от една удивителна няма.
Сложи само една удивителна след 2 минути
Сложи и след удивителната интервал. След запетаята също, все пак това ти е начална страница
В краен вариант да стане така:

Създай свой безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути! Регистрирай се, избери уеб адрес и започни да редактираш!

Форум за какво ти е всъщност?

"За нас" го направи "За проекта", няма вас, има проект, фокусирай над него.
Идеята да е семпло и просто е много хубава, много ми допада.
Един .bg домейн не е чак толкова скъп.

Това е от мен :)
Успех
 
От: Безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути!

При писането на текста трябва да се слагат интервали след точки, запетаи, удивителни и въпросителни, но не и преди тях.

И аз имам подобен проект, обаче на английски - http://blogs.fludefence.us/. Има по няколко регистрации на ден (вероятно повечето са автоматични). И аз го хоствам на HostGator (план Baby).
 
От: Безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути!

сайта много ми хареса
браво на теб
сега може да добавиш още обици и ще има посещения
 
От: Безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути!

Честито, и аз си имам такъв проект :) Ама той ще бъде малко по специален, заради плугините, които предлага и многобройните красиви темплейти :) :)
 
От: Безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути!

добре де, не мога да разбера какво е предимството на това в сравнение с коя да е безплатна блог платформа. вика му се сайт а не блог?
 
От: Безплатен уеб сайт или блог само за 2 минути!

"This blog has been archived or suspended."
Това можеш ли да ми го обясниш? Ако с всички блогове, хостнати при теб, постъпваш по същия начин, не препоръчвам да се занимавате..

ПП: след кратка кореспонденция с админа блогът ми е възстановен - проблемът бил в ограничението от макс 5 изходящи линкове на страница.
 
Последно редактирано:

Горе